Кубок України 2023/24: всі результати ігрового дня – несподіваний виліт Динамо і розгром від Ворскли

Переглядів 5143
5 голосів
Металіст 1925 – Ворскла. Фото: Металіст 1925
У матчі 1/8 фіналу Кубку України харківський Металіст 1925 приймав полтавську Ворсклу. Підопічні Віктора Скрипника святкували перемогу над командою Едмара (3:0).

У середу, 27 вересня, полтавська Ворскла перемогла харківський Металіст 1925 в рамках у 1/8 фіналу Кубку України (3:0).

Вже на 15-й хвилині, скориставшись метушнею в штрафному майданчику команди Едмара, голом з передачі Руслана Степанюка відзначився Ібрагім Кане.

Наприкінці першої половини гри забити вдалося вже самому Степанюку: Олександр Скляр розрізав передачею оборону Металіста 1925, а нападник Ворскли перекинув м'яч у ворота Ігоря Потімкова.

У другому таймі, на 74-й хвилині, дебютним голом в складі полтавців відзначився 20-річний нападник Іван Нестеренко, який з близької відстані розстріляв ворота голкіпера харків'ян.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Дениса Резнікова зафіксував перемогу команди Віктора Скрипника на стадіоні «Лівий Берег» у Києві.

Кубок України. 1/8 фіналу

Металіст 1925 – Ворскла – 0:3 (0:2)

Голи: Кане, 15, Степанюк, 45+1, Нестеренко, 74.

• У чемпіонаті України Ворскла посідає 10 місце, маючи дев'ять очок після семи турів.
  • Водночас Металіст 1925 йде на сьомій сходинці в УПЛ, набравши 11 балів у семи матчах.

Оболонь – Динамо – 1:0 (0:0)

Голи: Суханов, 57.

З детальним оглядом матчу можна ознайомитися за посиланням.

Верес – Шахтар – 0:3 (0:0)

Голи: Кащук, 65, Бондаренко, 68, Очеретько 90+1.

Чорноморець – Кривбас – 2:1 (0:1)

Голи: Белмонте, 72, Шпорн, 90+3 – Приходько, 14.

• Базовою датою проведення матчів чвертьфіналу є 1 листопада.
  • 12 листопада ФСК Маріуполь та луганська Зоря зіграють свій матч 1/8 фіналу Кубку України.