«Нехай скаржаться куди хочуть»: Маркевич підтримав Петракова напередодні матчу України з Шотландією

Переглядів 4041
Андрій Піскун
Андрій Піскун
3 голоси
«Нехай скаржаться куди хочуть»: Маркевич підтримав Петракова напередодні матчу України з Шотландією
Олександр Петраков, Мирон Маркевич. Колаж: УФ
Колишній тренер Металіста та Дніпра ексклюзивно для «Українського футболу» висловився про матч Шотландія – Україна в рамках перенесеного першого туру Ліги націй.

Україна вдруге за рік зіграє проти Шотландії на «Хемпден Парк». У першій зустрічі, яка відбулась у стиковому матчі відбору на ЧС-2022, українці не залишили шансів супернику, перемігши – 3:1.

Мирон Маркевич вважає, що в Лізі націй потрібно зіграти так само і це принесе нашій команді успіх. 71-річний спеціаліст на прохання «УФ» дав прогноз на сьогоднішню гру.

«Із шотландцями не треба вигадувати щось нове»

– Мироне Богдановичу, яка тактика може принести успіх збірній Україні?

– Потрібно зіграти так, як ми з ними грали у стиковому матчі відбору на чемпіонат світу. Навіщо вигадувати щось нове, якщо та гра принесла успіх. 

– У чому ви бачите перевагу нашої команди?

– У нас більш граюча команда. Шотландці показують силовий та примітивний футбол. У нас є і контроль м’яча і швидкі контратаки. Дай бог, щоб у цьому матчі все у нас вийшло.

– Що може зіграти на руку шотландцям?

– У них може бути додаткова мотивація, тому що вони нам програли. Також буде заповнений стадіон, а в Шотландії вболівають дуже серйозно. Але нам на це не потрібно звертати увагу. Треба виходити і грати.

«Середина поля повинна вирішити долю матчу Шотландія – Україна»

– Що скажете про низку травм у нашій команді?

– Зінченко і Бущан – серйозні втрати. Місце у воротах, думаю, займе Трубін. Все таки Шахтар на підйомі і Трубін постійно грає.

– Від кого із гравців завтра чекаєте яскравої гри?

– Від того ж Маліновського, Мудрика. Думаю, середина поля повинна вирішити долю гри. 

– Який ваш прогноз на матч Шотландія – Україна?

– Я думаю, що шанси рівні. Впевнений, що Україна не програє. Також вважаю, що багато м’ячів у матчі ми не побачимо.

– Ще хотів запитати про Олександра Петракова. Вчора з’явилась інформація, що росіяни поскаржились на вислови нашого тренера в УЄФА. Їм не сподобалось, що він був готовий зі зброєю в руках захищати нашу країну та вбивати окупантів.

– Нехай скаржаться куди хочуть, Петраков все правильно сказав. Він молодець і я його повністю підтримую. Те, що вони [росіяни] витворяють на нашій землі… В мене слів нема. Таке в останній раз було в 1941 році, коли фашисти на нас напали.