«Все це разом його і підкосило»: розкрито причину смерті колишнього головного тренера Динамо і збірної України

Переглядів 209
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
3 голоси
«Все це разом його і підкосило»: розкрито причину смерті колишнього головного тренера Динамо і збірної України
Михайло Фоменко. Фото: з відкритих джерел
Екстренер воротарів збірної України Юрій Сивуха розповів подробиці про стан здоров'я колишнього головного тренера національної команди Михайла Фоменка, який помер наприкінці квітня.

Вранці 29 квітня 2024 року перестало битися серце колишнього захисника Динамо та головного тренера збірної України Михайла Фоменка. Сайт «Український футбол» присвятив матеріал легендарному оборонцеві та фахівцю.

За рік до смерті Михайло Іванович повідомив, що лікується від онкології.

Колишній тренер воротарів збірної України Юрій Сивуха в ексклюзивному інтерв'ю «УФ» розповів, що Фоменко також мав проблеми з серцем та відмовлявся від хірургічного втручання.

«Я знав, що він в останні роки важко хворів. Онкологія, а ще проблеми з серцем. Він все не наважувався зробити операцію. Хоча йому пропонували. Ось все це разом його і підкосило. Знаю, що він уважно ставився до свого здоров’я – перевірявся». 

  • За часи ігрової кар’єри Михайло Фоменко захищав кольори Зорі з Ворошиловграда (нині Луганськ) та київського Динамо.
  • У складі столичного клуб захисник виступав з 1972 по 1978 рік. У складі біло-синіх тричі ставав чемпіоном СРСР, вигравав Кубок володарів кубків та Суперкубок УЄФА.
  • Після завершення ігрової кар'єри Фоменко очолював київське Динамо, національну збірну України, яку вивів до фінальної стадії чемпіонату Європи 2016 року, команду Гвінеї, а також цілу низку вітчизняних клубів.