Бенфіка врятувалася від поразки Віторії: Трубін та Ко подарували шанс Спортингу

Переглядів 1377
Анатолій Трубін. Фото: Google
Бенфіка в матчі 21 туру чемпіонату Португалії розписав результативну нічию з Віторією. Лісабонський гранд подарував шанс Спортингу обійти себе в таблиці.

Бенфіка та Віторія розписали результативну нічию в поєдинку 21 туру Прімейра-ліги (2:2).

Команди двічі обмінялися голами в кожному з таймів. Спочатку Сілва з пенальті вивів господарів в лідера, а за п'ять хвилин Рафа Сілва відновив паритет перед перервою.

По перерві Віторія зусиллями Андре Сілви вийшла вперед, але примудрилася залишитися у меншості на заключні півгодини після вилучення Боревковича.

Бенфіка не могла зламати захист суперника до 90-ї хвилини, поки Кабрал не забив рятівний гол для «орлів».

Український воротар Бенфіки Анатолій Трубін відіграв повний матч.

Португалія. Прімейра-ліга. 21 тур.

Віторія – Бенфіка 2:2

Голи: Тьягу Сілва, 35 (з пенальті), Андре Сілва. 61 – Рафа Сілва. 40, Кабрал, 90

• Трубін в дебютному сезоні за Бенфіку провів 28 матчів, в яких пропустив 23 голи та має 11 «сухих» поєдинків.
  • Бенфіка після сьогоднішньої гри залишається лідером чемпіонату Португалії, набравши 51 бал. Осічкою команди Трубіна може скористатись Спортинг, в якого на одну гру менше.