«Динамо та Шахтар – гранди»: Корнієнко пояснив, чому Ворскла невпевнено розпочала гру з командою Луческу

Переглядів 1243
Віктор Корнієнко. Фото: Google
Захисник полтавської Ворскли Віктор Корнієнко прокоментував виїзний матч своєї команди проти київського Динамо, який закінчився поразкою із рахунком 0:2.

Віктор Корнієнко пояснив, чому в матчі проти київського Динамо, Ворскла діяла невпевнено та створила мало небезпеки біля воріт суперника.

«Можу сказати, що Динамо та Шахтар – гранди українського футболу. У протистоянні з цими клубами важко створювати моменти біля воріт супротивника»

Також лівий захисник Ворскли розповів, як себе почуває після травми. Футболіст заявив, що весь матч відіграти поки важко, однак годину цілком реально.

«Поступово набираю сили, хоча, важко ще. Для мене це був третій поєдинок цього сезону. 90 хвилин зустрічі провести ще важкувато, а ось хвилин 50-60 – цілком», — заявив Корнієнко для «SportArena».

• Корнієнко має досвід виступів за збірні України різних вікових категорій, включаючи молодіжну та національну команду.
  • Його молодіжна збірна навіть стала чемпіоном світу U-20 у 2019 році.
  • У списку його нагород можна знайти титул чемпіона світу серед команд U-20 у 2019 році, а також Суперкубок України у сезоні 2021/2022 та чемпіонство України у сезоні 2022/2023.
  • Цього сезону футболіст відіграв три матчі в УПЛ за Ворсклу, але результативними діями відзначитися не зумів.
  • Transfermarkt  оцінює гравця в півтора мільйона євро.