Йовічевич зазнав чергового фіаско у Саудівській Аравії: команда екстренера Шахтаря впала в зону вильоту

Переглядів 1780
Ігор Йовічевич. Фото: ФК Аль-Раед
У сьомому турі чемпіонату Саудівської Аравії Аль-Таавон приймав Аль-Раед. Команда колишнього головного тренера Шахтаря та Дніпра-1 Ігора Йовічевича зазнала чергової поразки (1:2).

У четвер, 21 вересня, у сьомому турі чемпіонату Саудівської Аравії Аль-Таавон переміг Аль-Раед (2:1).

Рахунок в матчі вже на дев'ятій хвилині гри відкрив бразильський нападник Аль-Таавона Жуан Педро. Вже за сім хвилин перевагу в рахунку над командою Ігора Йовічевича подвоїв аравійський захисник Валід Аль-Ахмад.

У складі Аль-Раеда наприкінці першого тайму відзначився камерунський оборонець Умар Гонсалес.

Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував поразку підопічних Йовічевича.

Чемпіонат Саудівської Аравії. Сьомий тур.

Аль-Таавон – Аль-Раед – 2:1 (2:1)

Голи: Педро, 9, Аль-Ахмад, 16 – Гонсалес, 39.

• Після цієї поразки команда Йовічевича перебуває у зоні вильоту, посідаючи 16 місце з чотирма очками.
  • Команда хорватського спеціаліста не перемагає вже три гри поспіль.
  • Контракт Йовічевича з саудівським клубом розрахований до 30 червня 2024 року.
  • Наступний матч Аль-Раед проведе у понеділок, 25 вересня, проти Аль-Наджма в рамках 1/16 фіналу Кубка Короля. Матч розпочнеться о 18:00 за київським часом.
  • Йовічевич очолював Дніпро-1 з 2020 по 2022 рік, після чого працював з Шахтарем, ставши чемпіоном у сезоні 2022/23.