«Хочеш, щоб сина виховувала гей-пара?»: колишня Вербича шокувала інтимними подробицями про екс-гравця Динамо

Переглядів 1464
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
0 голосів
«Хочеш, щоб сина виховувала гей-пара?»: колишня Вербича шокувала інтимними подробицями про екс-гравця Динамо
Беньямін Вербич та Альвіна Царенко. Фото: Instagram
Альвіна Царенко, екс-подруга колишнього півзахисника Динамо Беньяміна Вербича повідомила про погрози від фанатів Панатінаїкоса, в якому зараз грає словенець.

Українська модель у своєму Instagram виклала скріншот повідомлення, в якому недоброзичливець відкрито погрожував Царенко, що в неї відберуть спільну з Вербичем дитину.

У 2021 році стало відомо, що Вербич зустрічається з українською моделлю Playboy Альвіною Царенко, яка більш відома під псевдонімом Альвіна Лаллі. У серпні 2021 року у пари народився син Май.

«Кілер Андре Грей шукає тебе з твоїм малюком. Поверни дитину словенському чарівникові в зеленому Бажаю, щоб твоя країна перетворилася на поле, поверни дитину назад».

Царенко не забарилась з відповіддю, натякнувши на бісексуальну орієнтацію екс-динамівця, про яку мало відомо широкому загалу.

«Чи повинна я віддати дитину цьому чоловікові? Я так не вважаю. Його шкідливі звички, агресія, жорстокість, неосвіченість. Чи ти хочеш, щоб мого сина виховувала гей-пара? Ще одне повідомлення з погрозами, і поліція тебе знайде», – написала модель.

Нагадаємо, у вересні минулого року Царенко підірвала медіапростір світлинами та відео, на яких Вербич добре проводить час в компанії іншої дівчини, а також вживає заборонені речовини. Вербич після одкровень колишньої категорично заявив, що на момент переїзду до Греції порвав з українкою.

X