Кривенцов почав з поразки від Колоса, а Верес обіграв Полісся: як клуби УПЛ заповнили паузу на матчі збірних

Переглядів 4386
4 голоси
Верес - Полісся. Фото: ФК Верес
Чотири українські команди використали міжнародну паузу, щоб провести контрольні поєдинки. Верес та Полісся зіграли сьогодні, а Зоря і Колос провели матч вчора.

Верес і Полісся провели контрольний матч, використовуючи паузу в чемпіонаті УПЛ. Ця зустріч мала незвичний формат: чотири тайми по 30 хвилин.

Матч завершився переконливою перемогою команди Сергія Лавриненка з рахунком 3:1.

Верес – Полісся – 3:1

Голи: Гайдучик 35, Марусич 84, Ковалюк 109 – Мустафаєв 100 (пен)

Зоря поступилася команді Колос з рахунком 1:3 в контрольному матчі.

Ця гра стала дебютом для нового головного тренера луганської команди, Валерія Кривенцова.

У першому таймі голів не було, а після перерви Колос мав впевнену перевагу і забив три голи в ворота луганської команди. Денис Безбородько забив двічі, ще один гол на рахунку Сергія Мякушка.

Під кінець гри за Зорю з пенальті відзначився Іван Головкін. Головний свисток арбітра підсумував результат товариського матчу - перемогу з рахунком 3:1 на користь команди із Ковалівки.

Колос– Зоря – 3:1 (0:0)

Голи: Денис Безбородько, 63, 79, Сергій М'якушко, 67 (пен) – Іван Головкін, 83 (пен).

• Сьомий тур УПЛ розпочнеться 15 вересня, а закінчиться 18 числа.