Маркевич не залишив шансів рідному клубу: відео впевненої перемоги Карпат над Металістом

Переглядів 14461
6 голосів
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати
Карпати зіграли проти харківського Металіста у контрольному матчі в рамках передсезонної підготовки. Львівська команда обіграла суперника із рахунком 3:1.

У вівторок, 11 липня, Карпати під керівництвом Мирона Маркевича обіграли Металіст у контрольному матчі. Гра проходила в рамках передсезонної підготовки і завершилася із рахунком 3:1 на користь львів'ян.

Вже на третій хвилині матчу ексфутболіст харків'ян Євген Підлепенець відкрив рахунок, на що Металіст відповів голом Євгена Рязанцева на 36-й хвилині.

На 43-й хвилині бразильський легіонер Карпат Ігор Невес знову вивів львів'ян вперед. Збільшив перевагу команди Маркевича Вадим Седун, який забив гол на 59-й хвилині і встановив остаточний рахунок поєдинку.

• Минулого сезону львів'яни посіли п'яте місце в Першій лізі та не вийшли в елітний український дивізіон.
  • Колишній відомий гравець Карпат повернувся до рідного клубу на посаду селекціонера.
  • У штаб Маркевича наразі входять такі спеціалісти — Остап Маркевич, Павло Таран, Андрій Сапуга, Богдан Стронціцький.
  • Колишній тренер львів'ян Андрій Тлумак обійматиме посаду виконавчого директора.
  • Нещодавно Карпати підписали вінгера Металіста, якого заманили до клубу космічними фінансовими умовами.
  • Маркевич анонсував трансфер бразильського нападника, який схожий за манерою гри на відомого ексгравця львів'ян.
  • За підсумками сезону УПЛ 2022/23 Металіст посів 15 місце в турнірній таблиці, набравши 22 очки після 30 зіграних матчів.
  • Старт нового сезону в Першій лізі заплановано на 28 липня. Металіст у першому турі прийматиме Епіцентр в Ужгороді. Карпати зіграють проти Хуста.
  • Маркевич працював у харківському клубі з 2005-го по 2014 роки. Там він керував командою у 335 матчах, з яких виграв 192, ще 77 зіграв внічию та 66 програв.