Україна U-21 – Іспанія U-21: статистичний портал назвав кращого гравця матчу, виділивши трьох з команди Ротаня

Переглядів 1239
Богдан В'юнник. Фото: УАФ
Відомий аналітичний портал підбив підсумки нічийного матчу між молодіжними збірними України та Іспанії, який закінчився в бойову нічию 2:2.

SofaScore оцінив гру учасників завершального матчу групового етапу молодіжного Євро-2023 Іспанія - Україна (2:2).

Найкращим гравцем зустрічі визнано Абеля Руїса, який вийшов на поле на 63-й хвилині, а на 90-й - встановив остаточний рахунок. Його гру оцінили в 7,2.

Найвищі оцінки у складі України отримали Богдан В’юнник, Олександр Назаренко та Георгій Судаков - всі троє по 7,0. Перший забив гол, другий йому асистував, а третій реалізував пенальті.

• В’юнник виступав цього сезону за Цюрих та австрійський Грацер. За цей рік українець провів 28 матчів, в яких відзначився одним голом та двома асистами. Контракт футболіста належить Шахтарю.
  • У сезоні-2022/23 Георгій Судаков провів найбільше матчів серед гравців Шахтаря – 39 із 40 можливих (29 – в УПЛ, 6 – у Лізі чемпіонів, 4 – у Лізі Європи УЄФА).
  • В активі талановитого півзахисника п’ять голів та 11 результативних передач (також рекорд минулого сезону серед «гірників»).
  • У цьому сезоні Назаренко зіграв за дніпрян 29 матчів, у яких він записав до свого активу один гол та чотири асисти.
  • Наша команда посіла друге місце у групі B з Іспанією, Хорватією та Румунією, фінішувавши після іспанців.
  • В 1/4 фіналу підопічні Руслана Ротаня зіграють із переможцем групи D.
  • 28 червня у заключному турі Італія зіграє з Норвегією, а Франція з Швейцарією. Судячи з усього, українці зіграють з французами.
  • Команда Ротаня перетиналася із цією збірною у відбірковому етапі на Євро-2023. Наші хлопці зіграли одну гру в нічию 3:3, а іншу програли 0:5.
  • Чвертьфінальний поєдинок за участі збірної України відбудеться 2 липня в румунському Клужі.