Англійська преса винесла остаточний вердикт Миколенку за гру з Бернлі: що журналісти зрозуміли про українця

Переглядів 48511
24 голосів
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Евертон з Віталієм Миколенком обіграв Бернлі в матчі АПЛ, а місцева преса прокоментувала виступ українського захисника, який провів на полі усі 90 хвилин.

У суботу, шостого квітня, Евертон в домашньому матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги здобув перемогу над Бернлі із рахунком 1:0.

Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі господарів та провів на полі усі 90 хвилин, відзначившись цікавою статистикою.

Англійська преса прокоментувала та оцінила виступ зірки збірної України в цій зустрічі.

Liverpool Echo – 7/10

«Я не знаю, як українською перекладається «Тримайся, Едді», але він зберіг холоднокровність у нервовому матчі і кілька разів йшов в атаку, коли у нього з'явилася можливість».

LiverpoolWorld – 6/10

«Був занадто слабкий в одному відборі, який призвів до удару Бернлі по воротах, але в іншому все було гаразд у першому таймі. Так само і в другому».

Goodison News – 7/10

«Не був настільки залучений у володіння м'ячем, як йому хотілося б, але в обороні він був одним із найвидатніших гравців команди Дайча. Мав перевагу над суперником протягом усього часу і домінував у грі ззаду».

• Після цього матчу Евертон посідає 15 місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи 29 очок та один поєдинок в запасі.
  • Миколенко в цьому сезоні провів 31 матч в усіх турнірах, забивши два голи.
  • Його угода з ліверпульським клубом розрахована до 30 червня 2026 року.
  • В наступній зустрічі 15 квітня команда Дайча на виїзді зіграє проти Челсі Михайла Мудрика.