АПЛ 2023/24: результати суботніх матчів чотирьох українців – які оцінки вони отримали і хто зіграв найгірше

Переглядів 787
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Олександр Зінченко та Віталій Миколенко. Фото: Getty Images
Стали відомі оцінки українських легіонерів за їхню гру в суботніх матчах англійської Прем'єр-ліги. Захисник Евертона Віталій Миколенко отримав найкращі бали за свій виступ.

У суботу, 6 квітня, відбулися матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги. Зокрема свої матчі провели й українські легіонери.

Так Брентфорд Єгора Ярмолюка зіграв внічию з четвертою командою Астон Вілли (3:3). Український хавбек вийшов на поле на 81-й хвилині, результативними діями не відзначився

Оцінки Ярмолюка за матч з Астон Віллою:

• Sofascore – 6.6/10
  • WhoScored – 6.1/10

Евертон Віталія Миколенка зумів здобути мінімальну перемогу (1:0) над аутсайдером АПЛ Бернлі. Український захисник вийшов у стартовому складі команди та провів на полі увесь поєдинок.

Оцінки Миколенка за матч з Бернлі:

• Sofascore – 7.4/10
  • Flashscore – 7.7/10
  • WhoScored – 7.5/10

Борнмут Іллі Забарного неочікувано програв одній з найгірших команд чемпіонату Лутону (1:2). Переможний гол було забито саме з-під українського захисника, який вийшов у стартовому складі та провів на полі увесь поєдинок.

Оцінки Забарного за гру з Лутоном:

• Sofascore – 6.1/10
  • Flashscore – 5.7/10
  • WhoScored – 5.6/10

Арсенал Олександра Зінченка розгромно переміг Брайтон (3:0), який очолює екснаставник донецького Шахтаря Роберто Де Дзербі. Український оборонець вийшов у стартовому складі та був замінений на 72-й хвилині гри.