Брюгге не зміг прийти до тями після ЛЧ: поява Соболя та Яремчука не допомогла уникнути поразки в чемпіонаті

Переглядів 965
Едуард Соболь та Роман Яремчук. Фото: Google
Брюгге зазнав третьої поразки у чемпіонаті Бельгії від Вестерло. Команда Едуарда Соболя та Романа Яремчука не змогла відійти після перемоги над Атлетико у Лізі чемпіонів.

Чинний чемпіон Бельгії поступився Вестерло у рідних стінах з рахунком 0:2. Перемогу гостям забезпечив дубль Лайла Фостера у другому таймі.

Українські футболісти Брюгге Роман Яремчук та Едуард Соболь розпочали поєдинок з перших хвилин, але до фінального свистка не дограли обидва. Соболь пішов з поля на 57-й хвилині, а Яремчука замінили на 68-й.

Зазначимо, що 26 річний Яремчук у цьому сезоні зіграв 12 матчів у складі Брюгге, на його рахунку один гол та три асисти. 27-річний Соболь відіграв десять поєдинків та відзначився одним забитим голом.

Наразі Брюгге з 22 очками в активі йде на третьому місці у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії. Попереду на команду Яремчука та Соболя чекає другий поєдинок проти Атлетико (12 жовтня) поспіль, а в чемпіонаті битва з Андерлехтом (16 жовтня).

У Лізі чемпіонів Брюгге впевнено очолює квартет В із дев'ятьма очками в активі. Бельгійська команда виграла всі три матчі проти Баєра (1:0) Порту (4:0) та Атлетико (2:0) із загальним рахунком 7:0!