Динамо відмовилося оплачувати важливу операцію своєму захиснику: відверте зізнання українського легіонера

Переглядів 15441
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
5 голосів
Динамо відмовилося оплачувати важливу операцію своєму захиснику: відверте зізнання українського легіонера
Алан Ауссі. Фото: ФК Динамо
Український захисник румунського ЧФР Клуж Алан Ауссі розповів, що київське Динамо відмовилося оплачувати йому операцію, попри чинний контракт з клубом.

Колишній захисник київського Динамо Алан Ауссі, який нині є гравцем ЧФР Клуж, в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» розповів про свою травму, яку отримав під час виступів за Пюнік.

Оборонець зізнався, що мав проблему з кістю, яку вдалося вчасно виявити. 

«Отримав її у Пюніку, і це була не зовсім футбольна травма, Протягом тривалого часу мені дошкуляв біль в кисті, на яку я не звертав уваги. У Вірменії мені зробили рентген та сказали, що я щасливчик, що цю проблему вчасно виявили.

Якби я ще якийсь час нічого не робив, це могло спричинити серйозні проблеми з рукою та суглобом».

Контракт Ауссі на той момент належав київському клубу, однак Динамо відмовилося брати на себе витрати щодо його операції.

«Було ухвалено рішення летіти на операцію в Мюнхен, яку я оплачував з власної кишені. Я грав в Пюніку на правах оренди, мій контракт належав Динамо, але мені ніхто не допоміг.

Пюнік тільки запропонував зробити операцію у Єревані, але там довелося би ставити пластину. В Мюнхені був професор, у якого великий досвід у таких питаннях. Пластина мені не знадобилася».

Після операції в Алана виникли інші проблеми зі здоров'ям, які вже вдалося подолати.

«Після цієї операції проблеми виникли проблеми зі шлунком та роботою ШКТ через велику кількість медикаментів, які я приймав. Довелося помучитися місяців шість, якщо не більше. Майже нічого не міг їсти, але, дякувати богу, зараз все добре».

  • Ауссі перебував у академії Шахтаря з 2014 по 2018 рік.
  • У 2018 році захисник став гравцем Динамо, яке покинув вільним агентом влітку 2023 року. За першу команду киян Алан не провів жодної гри.
  • За часів перебування на контракті в київському клубі Ауссі на правах оренди грав за такі клуби, як Слован (2019-2020), Торпедо БелАЗ (2020-2021), Верес (2022), Пюнік (2022-2023),
  • Сезон 2023/24 розпочав у іспанській Понфераддіні, проте не зіграв за команду жодної гри.