Два українця провели матчі Кубка Франції: один з них забив рятівний гол і реалізував післяматчевий пенальті

Переглядів 1115
Данило Ігнатенко. Фото: Getty Images
Шостого січня у Кубку Франції зіграли одразу дві команди з українцями в складі. Страсбур Едуарда Соболя обіграв Авуан, а Бордо Данила Ігнатенка пройшов Саннуа.

У суботу, шостого січня, в рамках 1/32 фіналу Кубку Франції два клуби з українськими футболістами у складі провели свої матчі.

Авуан – Страсбур (Едуард Соболь) – 0:4

Соболь вийшов у стартовому складі гостей та провів на полі усі 90 хвилин.

Страсбур здобув спокійну і впевнену перемогу завдяки швидким м'ячам Кевіна Гамейро та Діона Саї, який відзначився ще й в другому таймі.

Ще один м'яч на свій рахунок записав Мохамед Бечік в кінці зустрічі.

Голи: Гамейро (14'), Саї (17', 73'), Бечік (89')

Саннуа – Бордо (Данило Ігнатенко) – 1:1, пен. 4:2

Ігнатенко вийшов у стартовому складі та провів увесь матч на полі, допомігши своїй команді здобути потрібний результат.

Господарі ще у першому таймі відкрили рахунок завдяки точному пострілу Секу Бараджи у ворота Карла-Йохана Йонссона, однак жирондинці знайшли, чим відповісти.

Саме Ігнатенко краще за інших зорієнтувався у штрафному майданчику Саннуа і ударом у правий кут зрівняв рахунок у матчі.

Відео голу Данила дивіться в нашому телеграм-каналі

Доля поєдинку у підсумку вирішувалася у серії післяматчевих пенальті, де із рахунком 4:2 сильнішим виявився Бордо, а один з ударів реалізував Ігнатенко.

Голи: Бараджи (18') – Ігнатенко (66')

• Страсбур в турнірній таблиці Ліги 1 йде на дев'ятій сходинці, маючи 23 бали, що на чотири менше, ніж у Марселя, що посідає шосту, єврокубкову позицію.
  • Соболь в цьому сезоні провів всього 22 хвилини у трьох матчах чемпіонату і в грі з Авуаном вперше вийшов у старті.
  • Контракт українця з французьким клубом розрахований до 30 червня 2026 року.
  • Нещодавно повідомлялося, що Едуард може залишити склад Страсбура.
  • Бордо, в свою чергу, посідає 13 місце у Лізі 2, набравши у 19 турах 22 залікові пункти.
  • Ігнатенко зіграв вже 18 матчів в усіх турнірах в цій кампанії, забивши один гол і віддавши асист.
  • Угода Данила з жирондинцями розрахована до літа 2026-го.