«Легше було забити, ніж пробити повз»: іспанська преса поставила крапку у перформансі Довбика проти Атлетіко

Переглядів 1282
4 голоси
Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
Жирона з Артемом Довбиком у складі програла Атлетіко у матчі Ла Ліги. Іспанські ЗМІ оцінили виступ українського нападника проти одного з грандів чемпіонату.

У суботу, 13 квітня, Жирона на виїзді поступилася мадридському Атлетіко з рахунком 1:3 у матчі 31-го туру Ла Ліги.

Артем Довбик вийшов у стартовому складі гостей та провів на полі 83 хвилини, відзначившись забитим голом в самому початку гри, а також упустивши неймовірний момент в другому таймі

Відео голу та втраченого моменту українця

Іспанська преса оцінила та прокоментувала виступ нападника збірної України у зустрічі з грандом Прімери.

Mundo Deportivo – бомбардир

«Він знову забив, і зробив це після першого ж моменту, який отримав у небезпечній зоні. Його довелося замінити через перевантаження».

Sport – 6/10

«Для Артема все склалося трохи неоднозначно. Український нападник зробив рахунок 1:0 на початку гри і був постійною загрозою для Ермосо та Савіча. Після реакції Атлетіко Довбик мало володів м'ячем через брак моментів та наполегливості.

Він змарнував чудову нагоду на 55-й хвилині, коли все, що йому потрібно було зробити, це проштовхнути м'яч у ворота».

AS

«Він показав шикарний початок, але далі все ставало лише гірше. Він втратив присутність і майже не отримував придатних для гри передач. Він боровся за м'ячі із Савічем, і на ньому було дуже мало фолів (якщо вони взагалі були).

На 56-й хвилині він міг забити свій другий гол у грі, але змарнував дуже очевидний шанс (легше було забити, ніж пробити повз воріт)».

• Після цього матчу Жирона посідає третє місце з 65-ма очками в активі, що всього на чотири більше, ніж у четвертого Атлетіко.
  • У п'ятого Атлетіка на дев'ять балів менше, однак є гра в запасі.
  • Довбик у нинішньому сезоні провів 32 зустрічі в усіх турнірах: 17 голів та сім результативних передач. Він є найкращим бомбрдиром Ла Ліги.
  • Контракт українського нападника з каталонським клубом розрахований до 30 червня 2028 року.
  • Віктор Циганков не взяв участь в цьому матчі через пошкодження.
  • В наступному турі 20 квітня Жирона на своєму полі зіграє проти Кадіса.