Мають гарні шанси у матчі-відповідь: жіноча збірна України зіграла внічию з Туреччиною у плей-оф відбору Євро

Переглядів 75
автор Артем Жилінський Артем Жилінський
Жіноча збірна України з футболу. Фото: УАФ
Сьогодні, 25 жовтня, жіноча збірна України зіграла на виїзді перший матч плей-оф відбору Євро-2025 проти команди Туреччини. Зустріч пройшла на арені «Есенлер» у Стамбулі та завершилася нічийним результатом 1:1.

На 31-й хвилині першого тайму українська команда відкрила рахунок — після подачі з кутового Акгез головою відправила м'яч у центр штрафного майданчика, де Апанащенко точно пробила у дальній кут.

У другому таймі господарі змогли відігратися: з лівого флангу атаки турецької збірної був навіс на дальню штангу, і Кескін відправила м'яч у протихід Самсон.

Гра завершилася нічиєю 1:1 у першому матчі між українками та турчанками.

Євро-2025, кваліфікаційний плей-оф, півфінал

Туреччина – Україна – 1:1

Голи: Кескін, 61 – Апанащенко, 31

• Матч-відповідь відбудеться у вівторок, 29 жовтня, на стадіоні «Зімбру» в Кишиневі.
  • Для виходу на Євро обидві команди мають подолати два раунди плей-оф.
  • Переможець цієї пари у фінальному раунді зіграє із тріумфатором дуелі Греція – Бельгія.