Мічел поставив крапку у свіжому матчі Довбика і Циганкова: несподівано відверта заява тренера Жирони

Переглядів 24088
7 голосів
Мічел Санчес. Фото: ФК Жирона
Головний тренер Жирони Мічел Санчес прокоментував впевнену перемогу своєї команди над Райо Вальєкано та повернення на другу сходинку Ла Ліги завдяки голу Віктора Циганкова.

У понеділок, 26 лютого, Жирона на своєму полі розгромила Райо Вальєкано із рахунком 3:0 у матчі 26-го туру Ла Ліги.

Артем Довбик та Віктор Циганков вийшли у стартовому складі господарів, а другий ще й відзначився забитим голом, яким відкрив рахунок.

Відео голу Циганкова дивіться в нашому телеграм-каналі

Головний тренер каталонців Мічел Санчес прокоментував результат, що дозволив Жироні повернутися на друге місце.

«Це був дуже складний матч, рахунок 3:0 не відповідає тому, що ми бачили на полі. Він був набагато більш рівним. Але попереду ще багато роботи. Команді потрібно було перемогти після трьох невдалих результатів.

Ми повернулися до перемог, повернулися до того, щоб бути найрезультативнішою командою в лізі. Ми хочемо залишатися собою до кінця».

Окрім цього, спеціаліст висловився стосовно боротьби за попадання у Лігу чемпіонів.

«Сподіваюся, ми зможемо продовжити боротьбу за місце в Лізі чемпіонів. Ми відірвалися від п'ятого місця на десять очок, але нам ще багато чого треба зробити.

Ми повинні продовжувати працювати на 100%, щоб зберегти мрію про Лігу чемпіонів».

Також іспанець поділився думками щодо важливості голу Циганкова у другому таймі.

«Ми знали, що Райо це команда, яка дає створювати мало моментів. Але у них нагоди у перехідних епізодах, є люди, які мають можливість тримати м'яч і йти в простір.

У першому таймі ми були занадто вертикальними. Ми намагалися зробити останній пас, і спішили з цим. Це призвело до великої кількості втрат. У другому таймі гол дав нам спокій», – приводить слова Мічела видання Marca.

• Наразі Жирона має в своєму активі 59 очок, в той час як третя Барселона набрала 57 балів, а перший Реал Мадрид з Андрієм Луніним заробив вже 65 пунктів.
  • Четвертий Атлетіко за свої 26 поєдинків набрав 52 очки, а баскський Атлетік, який йде п'ятим, має 49 балів.
  • Довбик в цьому сезоні забив 14 голів та віддав шість асистів у 27 зустрічах в усіх турнірах.
  • Віктор Циганков в свою чергу має шість м'ячів та три результативні передачі у 25 поєдинках Ла Ліги та Кубку Короля.