«Одна з найкращих новин матчу»: іспанська преса підбила підсумок гри Довбика і Циганкова з Альмерією

Переглядів 1622
Віктор Циганков та Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
Іспанська преса оцінила гру український легіонерів каталонської Жирони Артема Довбика та Віктора Циганкова в поєдинку 20-го туру чемпіонату Іспанії проти Альмерії (0:0)

У неділю, 14 січня, Жирона не змогла здолати Альмерію (0:0) у матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії.

Обидва українські легіонери каталонського клубу Артем Довбик та Віктор Циганков взяли участь у цьому поєдинку. Артем розпочав гру у старті команди та був замінений на 67-й хвилині, Віктор вийшов на поле на 57-й хвилині матчу.

Сайт «Український футбол» промоніторив іспанську пресу, зібравши коментарі щодо Довбика та Циганкова.

L'Esportiu de Catalunya

«Довбик практично не брав участі у грі і не зміг завдати жодного удару. Він був надто відірваним від своїх товаришів по команді, що є цінним фактом для Альмерії, і це вплинуло на команду Мічела.

Циганков відзначився відсутністю змагального темпу в деяких діях, де він був повільним та не мав іскри».

Mundo Deportivo

«Довбик залишився один перед обличчям небезпеки через домінування Альмерії, без будь-яких чітких дій, які б надали особистого відбитка матчу.

Циганков з'явився після травми, через яку не виходив на поле кілька тижнів, щоб забезпечити додаткову якість у другому таймі».

Sport

«Самотньому на вістрі атаки Довбику на багатьох відрізках матчу довелося перебувати вдалині від воріт суперника. Для бомбардира команди це був не дуже вдалий матч, йому не вистачало влучності. Наприкінці матчу він був замінений на Стуані.

Одна з найкращих новин гри. Циганков повернувся на поле після чотирьох пропущених ігор через травму. Він намагався зробити революцію у своїй команді в атаці, хоча був заражений апатією своїх одноклубників».

• Циганков у цій кампанії провів за Жирону 17 матчів в усіх офіційних турнірах: три голи, три результативні передачі.
  • Довбик цього сезону зіграв за каталонців 21 поєдинок: 11 голів, шість результативних передач.
  • Жирона вийшла на перше місце після цього поєдинку, обійшовши Реал на один бал, але мадридці мають поєдинок у запасі.