«Ось це я начудив»: Кварцяний назвав гравця, який послав його на три літери

Переглядів 10465
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
3 голоси
«Ось це я начудив»: Кварцяний назвав гравця, який послав його на три літери
Віталій Кварцяний. Фото: Google
Президент Федерації футболу Волині, культовий наставник луцького одноіменного клубу Віталій Кварцяний, розповів, що знайшовся один відчайдух, який висловив йому своє «фе». Був це Ярослав Кінаш.

Віталій Кварцяний розповів дуже цікаву історію, як свого часу Волинь програла товариську гру харківському Геліоу (2:4), після якої його прямим текстом послав за курсом російського корабря півзахисник Ярослав Кінаш.

«Кінашу висловив персональну претензію: «Молодий, а ти чому так грав? Уперед біжиш, а назад пішки йдеш. Якщо так будеш грати, додому поїдеш».

А він мені каже: «Та ну вас на##й із вашим футболом, я їду додому».

Наставник Волині проковтнув образу і дав вказівку не відпускати гравця з розташування клубу, бо вважав, що з Кінаша виросте сильний футболіст. Однак, такі методи не спрацювали.

«Його замкнули. Увечері ми випустили Кінаша на вечерю, а він усе одно стоїть на своєму: «Не буду я тут грати, пішли всі на##й! Їду додому». Думаю, йо-ма-йо, ось це я начудив.

Я побачив у ньому родзинку, але не знав, що він так зреагує», — розповів Кварцяний в інтерв'ю «Українському футболу».

  • Ярослав Кінаш грав за Волинь з 2007 по 2014 рік та у 2017 році. Нині 35-річний виконавець без клубу.
  • До повномасштабної війни в Україні Волинь виступала у Першій лізі, однак на новий сезон вирішила не заявлятись і припинила виступи на професіональному рівні у червні 2022 року.
  • Влітку 2023 року Волинь була виключена з ПФЛ, бо не подала заявку про продовження тимчасового призупинення участі у змаганнях сезону 2023/24 та не сплатила членські внески.
  • На рівні української Прем'єр-ліги Волинь востаннє виступала у сезоні 2016/2017 років. 
  • Віталій Кварцяний чотири рази був головним тренером луцької Волині: 1988—1990, 1994—1996, 2001—2011 та в період з 2013 по 2017 рік.