Справа Павелка та Запісоцького: прокурори закінчили розслідування щодо розкрадання коштів УАФ

Переглядів 1404
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Справа Павелка та Запісоцького: прокурори закінчили розслідування щодо розкрадання коштів УАФ
Андрій Павелко. Фото: УАФ
Попереднє слідство у кримінальній справі щодо відсторонених з посади президента УАФ Андрія Павелка та віце-президента Юрія Запісоцького завершило свою роботу.

Стало відомо, що обом, Андрію Павелку та Юрію Запісоцькому, висунуто звинувачення у розкраданні коштів. Про це повідомила «Українська Правда», посилаючись на власне джерело.

«За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Павелка та Запісоцького у заволодінні коштами УАФ у розмірі 30 млн грн із подальшою легалізацією частини цих коштів, здобутих злочинним шляхом, у розмірі понад 15 млн грн. Стороні захисту відкрито для ознайомлення матеріали досудового розслідування».

  • Андрій Павелко перебуває під слідством із листопада 2022 року у справі про розкрадання коштів, призначених для будівництва заводу з виробництва штучних футбольних полів.
  • З початку лютого 2023 року Павелка тимчасово зняли з посади у зв'язку з проведенням розслідування. 
  • У червні суд Шевченківського районного суду Львова рішенням судді направив Андрія Павлка під варту. Також підозрюваного у розкраданні коштів генерального секретаря УАФ Юрія Запісоцького також заарештували.