Травми наче й не було: Соболь – найкращий гравець Брюгге в переможному матчі з Мехеленом

Переглядів 685
Едуард Соболь. Фото: Google
Брюгге Едуарда Соболя та Романа Яремчука в матчі десятого туру чемпіонату Бельгії здобув переконливу перемогу над Мехеленом (3:0) в рідних стінах.

Захисник збірної України, який через травму не приїхав до розташування команди Олександра Петракова на вересневі матчі Ліги націй, відзначився дебютним голом в поточному сезоні.

На 53-й хвилині Соболь ідеально виконав штрафний. М'яч після удару українця полетів прямісінько під стійку, не залишивши шансів голкіперу Мехелена Гаетану Куке врятувати команду від пропущеного голу.

Аналітики Whoscored та Sofascore одноголосно визнали Соболя найкращим гравцем матчу та нагородили оцінками 8,4 та 8,3 відповідно. Це найкращі показники серед гравців обох команд.

Протягом всього матчу Соболь забив гол, завдав одного удару по воротах, двічі виносив м'яч, чотири рази відібрав його, 88 разів торкнувся шкіряного, віддав 55 точних пасів із 63-х (87%).

Зазначимо, що 27-річний захисник забив за бельгійську команду вперше із 1 серпня 2021 року. На рахунку Едуарда чотири голи та 14 асистів у 118 матчах за Брюгге.

До слова, Роман Яремчук з'явився на полі в складі Брюгге на 59-й хвилині, замінивши Антоніо Нусу. Але за півгодини на полі так і не відзначився результативними діями.

Брюгге з 22-ма очками посідає третє місце у чемпіонаті Бельгії. Свій наступний матч Чорно-сині проведуть 4 жовтня проти Атлетіко в Лізі чемпіонів.