«Тренер був терористом»: фанати Жирони висловили невдоволення рішеннями Мічела щодо Довбика і Циганкова

Переглядів 21751
6 голосів
Артем Довбик та Віктор Циганков. Фото: Instagram
Вболівальники каталонської Жирони після нічиєї з Альмерією (0:0) в чемпіонаті Іспанії висловились стосовно гри Артема Довбика та Віктора Циганкова.

У неділю, 14 січня, Жирона не змогла здолати Альмерію (0:0) у матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії.

Обидва українські легіонери каталонського клубу Артем Довбик та Віктор Циганков взяли участь у цьому поєдинку. Артем розпочав гру у старті команди та був замінений на 67-й хвилині, Віктор вийшов на поле на 57-й хвилині матчу.

Сайт «Український футбол» промоніторив реакції вболівальників, зібравши їхні коментарі щодо гри Довбика та Циганкова. Найбільше критики дісталося головному тренеру Жирони Мічелу.

Brnobet: «У когось є інформація, чому Савіо і Циганков лишилися на лаві запасних? Сьогодні тренер був терористом».

FerlipeArce: «Яка помилка з боку Мічела, який залишив Савіньо та Циганкова на лаві запасних...».

Toneystaryedek: «Немає сенсу змінювати Довбика і випускати Савіо. Чому так пізно вийшов Циганков? Чому грає Коуту? Він зробив все, щоб не виграти. Це майже ганьба».

KuthbertsPicks: «Схоже, нас забанили після заміни Довбика».

HKuriah: «Не думаю, що Довбик торкався м'яча понад 10 разів за перший тайм».

• Циганков у цій кампанії провів за Жирону 17 матчів в усіх офіційних турнірах: три голи, три результативні передачі.
  • Довбик цього сезону зіграв за каталонців 21 поєдинок: 11 голів, шість результативних передач.
  • Жирона вийшла на перше місце після цього поєдинку, обійшовши Реал на один бал, але мадридці мають поєдинок у запасі.