Трубін «привіз» гол і відбив пенальті, у ексзірки Шахтаря два дубля: в Португалії відбулося «українське» дербі

Переглядів 2342
6 голосів
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
У матчі 22-го туру чемпіонату Португалії Бенфіка приймала Візелу. Команда Анатолія Трубіна розгромила колектив, у складі якого виступає Орест Лебеденко (6:1).

У неділю, 18 лютого, Бенфіка приймала Візелу у матчі 22-го туру чемпіонату Португалії.

Вже у першому таймі господарі відвантажили у ворота гостей п'ять голів. Дубль за Бенфіку оформив ексвінгер Шахтаря (2022) Давід Нерес.

Також голами у складі лісабонців у перші 45 хвилин відзначилися:

• Ніколас Отаменді;
  • Тьягу Гувея;
  • Рафа Сілва.

У другому таймі свій єдиний гол забила Візела – м'яч на рахунку Семюела Ессенде. Не обійшлося в цьому епізоді без помилки українського голкіпера «орлів» Анатолія Трубіна, який своєю невдалою грою ногами фактично подарував взяття воріт для суперника.

Проте вже на 71-й хвилині Трубін реабілітувався. Після фолу Морату у штрафному майданчику Бенфіки рефері Жоау Гонсалвеш вказав на 11-метрову позначку. Пенальті виконував той-таки Ессенде, який не зумів переграти Анатолія, що витягнув м'яч зі свого лівого кута.

Відео «привозу» та відбитого пенальті у виконанні Трубіна

Крапку у грі поставив Маркос Леонардо на 88-й хвилині, забивши з передачі того-таки Нереса, для якого цей асист став вже другим у поєдинку (раніше з його паса забив Отаменді).

Український захисник Візели Орест Лебеденко теж вийшов у стартовому складі своєї команди, провів весь матч і результативними діями не відзначився.

Фінальний свисток головного арбітра зустрічі зафіксував розгромну перемогу команди Трубіна на «Ештадіу да Луж».

Чемпіонат Португалії. 22-й тур

Бенфіка – Візела – 6:1 (5:0)

Гол: Нерес, 16, 45+1, Отаменді, 25, Гувея, Рафа Сілва, 45+4, Леонардо, 88 – Ессенде, 48

Нереалізований пенальті: Есенде, 71 (сейв воротаря)

• Трубін у поточному сезоні зіграв за «орлів» у 31 матчі: 27 пропущених голів, 11 матчів «на нуль».
  • Лебеденко у нинішній кампанії провів 16 матчів за Візелу, оформивши один асист.
  • Бенфіка після цієї перемоги займає першу сходинку турнірної таблиці чемпіонату, Візела в свою чергу перебуває на дні турнірної таблиці.