Україна, США чи Англія: Шевченко відповів, за яку збірну гратиме його син

Переглядів 21165
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
11 голосів
Україна, США чи Англія: Шевченко відповів, за яку збірну гратиме його син
Крістіан Шевченко і його родина. Фото: Instagram
Президент Української асоціації футболу та легендарний екснападник Андрій Шевченко розповів, за яку збірну гратиме його син Крістіан, якщо стане футболістом рівня національної команди.

Очільник УАФ Андрій Шевченко висловився стосовно того, яку збірну обере його син Крістіан, що наразі виступає за молодіжну команду англійського Уотфорда.

Враховуючи польське походження дружини Андрія Миколайовича – Крістен Пазік – та її американський паспорт, Крістіан, який народився в Англії, має змогу обирати між чотирма національними збірними:

  • Україна;
  • США;
  • Польща;
  • Англія;

Шевченко-старший наголошує на тому, що Крістіан спершу заслужити на такий виклик.

«За Польщу я не знаю, а за інші країни він дійсно може грати. Для того, щоб він грав за якусь країну – його повинні викликати. Якщо він показуватиме свій рівень, то команда, яка його покличе за неї, думаю, і гратиме».

Водночас президент УАФ вважає, що якщо Шевченко-молодший доросте до рівня національної збірної, то обере саме Україну.

«Звісно, якщо у нього буде рівень національної команди, то він гратиме за Україну. Він повинен показати свій рівень. Зараз йому 17 років і якщо він закріпиться в Уотфорді, буде грати і його запросять наші фахівці національних команд U17 чи U19, то він приїде», – сказав Шевченко в інтерв'ю ютуб-каналу «Бомбардир».

  • Шевченко-молодший проходив футбольне навчання в академії Челсі – єдиному англійському клубі в кар'єрі його батька.
  • Андрій Миколайович виступав у лондонській команді з 2006-го по 2008 роки: 77 матчів, 22 голи та 12 результативних передач.
  • Уотфорд U-21 посідає сьому сходинку у південній частині Ліги професійного розвитку – другий англійський дивізіон для команд до 21 року.