В очікуванні Роналду: Кривцов зіграв повний матч за Інтер Маямі – Мессі та Суарес знову провалились

Переглядів 3141
Ліонель Мессі та Луїс Суарес. Фото: Google
Інтер Маямі зіграв другу офіційну гру у 2024 році, мінімально поступившись Далласу (0:1). Зірковий дует команди зі США Ліонель Мессі та Луїс Суарес знову не вразив, а українець Сергій Кривцов відіграв увесь матч.

Зірки, які геть не сяються. Мова про лідера Інтера з Маямі Ліонеля Мессі і його нового-старого партнера по нападу Луїса Суареса, які в другому матчі поспіль за «чапель» залишили поле ні з чим.

Після мирової проти збірної Сальвадора (0:0), Інтер мінімально програв Далласу (0:1).

Єдиний, і як виявилося вирішальний гол, було забито вже на третій хвилині гри: Хесус Феррейра просочився між захисниками Інтера і низом пробив з-під українця Сергія Кривцова.

Маямі так і не відповів до фінального свистка. Особливо старався Луїс Суарес, але 36-річний уругваєць поки не відрегулював приціл. Разом із Мессі вони залишили поле на 64-й хвилині. Кривцов і Жорді Альба були єдиними польовими гравцями Інтера, які провели весь матч.

Товариський матч

Даллас – Інтер Маямі – 1:0

Гол: Феррейра, 3

Наступними суперниками Інтера з Маямі в передсезонних товариських іграх будуть два саудівські гранди: Аль-Хіляль (29 січня) та Аль-Наср (1 лютого). Кольори останнього захищає одвічний ворог Ліонеля Мессі Кріштіану Роналду, тож чекаємо на зарубу!

• Перший офіційний матч сезону-2024 Інтер Маямі проведе 22 лютого. Суперником стане Реал Солт-Лейк. Початок гри о 03:00 за київським часом.
  • У минулому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер 37 матчів в усіх офіційних поєдинках: один гол, одна результативна передача.
  • Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.