«Він ганяв на своїй «дев'ятці» Києвом»: Леоненко відверто відповів, чи вчив він курити Шевченка

Переглядів 9751
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
9 голосів
«Він ганяв на своїй «дев'ятці» Києвом»: Леоненко відверто відповів, чи вчив він курити Шевченка
Віктор Леоненко. Фото: Google
Колишній нападник Динамо Віктор Леоненко розповів про свої відносини у 1990-х роках з молодими зірками київського клубу Андрієм Шевченком та Сергієм Ребровим.

Віктор Леоненко виступав у Динамо з 1992-го по 1998 роки, саме тоді коли запалювалися зірки Андрія Шевченка та Сергія Реброва.

В ексклюзивному інтерв'ю для сайту Sport-express.ua ексфорвард розповів, які у нього були відносини з тоді ще молодими футболістами киян.

«Лобановський чомусь думав, що я на всіх погано впливаю. Сабо йому наговорив, що я розхолоджую колектив. Нехай у Шеви хтось спитає, вчив я його курити чи ні. Як я міг навчити його курити, якщо я з ним особливо не спілкувався?

На базі ми говорили, ну а у вільний час він ганяв на своїй «дев'ятці» Києвом, йому не було коли вчитися курити. Я нормально з ними спілкувався. Ребров постійно в нашій компанії був, бо він жив у одній кімнаті з моїм другом Шкапенком».

Леоненко детальніше розкрив тодішній спектр розваг гравців Динамо та зокрема Шевченка і Реброва.

«Шевченка я, здебільшого, бачив на базі. Я постійно грав у карти та нарди, тому що більярд був зламаний, і в нього не часто дозволяли грати, бо поряд тренерська. Шева та Ребров з нами не грали. Ребров завжди був зайнятий радіоаматорством. Щодо футболу, то я їм постійно підказував.

Ребров і Шевченко у мене всьому вчилися, бо я був лідером. Я пхав усім, хто був неправий, тому футболісти росли. Це називається взаємонаступність, зараз такого немає. От скажіть, чому можна навчитися у Бесєдіна?», – сказав Леоненко для Sport-express.ua.

  • Віктор Євгенович за свої шість років у Динамо встиг зіграти 129 матчів, забити 79 голів та виграти сім трофеїв.
  • Разом з Ребровим Леоненко провів 63 спільні гри, а з Шевченком всього 27 подібних поєдинків.
  • За збірну України він має 14 матчів та шість забитих м'ячів.
X