«Я не хочу витрачати на нього гроші»: власник ЧФР Клуж зробив заяву про Коноплянку

Переглядів 23849
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
7 голосів
«Я не хочу витрачати на нього гроші»: власник ЧФР Клуж зробив заяву про Коноплянку
Євген Коноплянка. Фото: ЧФР Клуж
Власник румунського ЧФР Клуж Нелу Варга висловився стосовно майбутнього зіркового українського півзахисника Євгена Коноплянки в його команді.

Власник ЧФР Клуж Нелу Варга розповів про стан справ української зірки його команди Євгена Коноплянки.

«Я говорив з ним, і він також говорив з тренером. Немає жодних сумнівів, що він не буде шипом в моєму боці, як Жуліо Баптіста (екснападник Реала, що прийшов до клубу в статусі зірки, але не заграв – прим. «УФ»). Йому не пощастило з травмою. Коли він мав повернутися, то ще були деякі проблеми.

Ми вирішили його більше не змушувати, тому що я не хочу витрачати на нього гроші. Мені потрібно платити зарплату, немаленьку, і я хочу отримати прибуток від присутності цього гравця у ЧФР».

Варга переконаний, що Коноплянка стане секретною зброєю Клужу в наступних поєдинках.

«Тож я терпів, але тепер він повернеться на поле. Тренер вирішить, коли. Коноплянка перебудовується, і я вас запевняю, що в плей-оф це буде наша секретна зброя.

Ми привезли його, щоб він зробив різницю своїми якостями, і ви побачите його в плей-оф, що він буде одним з наших основних гравців», – наводить слова Варги ProSport.

  • Коноплянка цього сезону вийшов на поле у чотирьох матчах в усіх турнірах, маючи сумарно лише 54 хвилини ігрового часу.
  • Клуж наразі посідає другу сходинку в чемпіонаті Румунії, відстаючи від ФКСБ на три очки.
  • Наступний матч команда українця проведе 25 листопада проти УТА Арад.