Жирона близька до рекорду: Довбик та Циганков можуть допомогти каталонцям встановити історичне досягнення

Переглядів 9624
Артем Довбик та Віктор Циганков. Фото: Жирона
Жирона, за яку виступають українські футболісти Віктор Циганков та Артем Довбик, досягнула свого історичного максимуму в Кубку Іспанії і знаходиться за крок від оновлення власного рекорду.

Матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії між Жироною та Райо Вальєкано пройшов 17 січня і завершився перемогою каталонців з рахунком 3:1.

Український футболіст, який представляє Жирону, Віктор Циганков вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на 60-й хвилині на Валері. Артем Довбик цього разу залишився на лаві запасних.

Цей матч став історичним для Жирони, оскільки клуб вдруге у своїй історії (починаючи з 1930 року) досяг чвертьфіналу Кубка Іспанії. Вперше подібне досягнення було відзначено у сезоні 2018/19, коли Жирона пройшла до чвертьфіналу, але поступилася мадридському Реалу у двох матчах (2:4, 1:3).

Чвертьфінал Кубка Іспанії є найкращим результатом для Жирони в історії клубу. Жеребкування шостого раунду відбудеться завтра, 19 січня.

• На даний момент Жирона з 49 очками в активі є лідером турнірної таблиці чемпіонату Іспанії.
  • Жирона в січні в рамках чемпіонату Іспанії також зіграє проти Севільї (21.01) та Сельти (28.01).
  • Для Циганкова це був уже 18-й матч за каталонців у цьому сезоні. Раніше він записав до свого активу три голи та три асисти.
  • Артем Довбик зіграв за Жирону в сезоні 2023/2024 років 19 поєдинків: 11 голів, шість результативних передач.