Зінченко з лави для запасних дивився, як Арсенал очолив таблицю: лондонці перемогли «вовків‎» у грі АПЛ

Переглядів 11510
6 голосів
Леонардо Троссард. Фото: Google
В заключному поєдинку суботи в рамках 34-го туру АПЛ лондонський Арсенал на виїзді здолав Вулверхемптон (2:0) та повернувся на перший щабель в турнірній таблиці. Український бек «канонірів» Олександр Зінченко провів весь матч в запасі.

Змучений вояжем до Мюнхена та пригнічений поразкою від Баварії (0:1) й вильотом з Ліги чемпіонів, Арсенал в першому таймі матчу на «Молінью» виглядав дещо млявим.

Але за рахунок класу та індивідуальної майстерності «каноніри» все ж напрацювали на один гол: розкішний удар, немов постріл зі снайперської гвинтівки, вдався Леонарду Троссарду, який «зняв павутину» з верхнього кута воріт Вулвз.

По перерві, здавалося б, глядачі на голи не дочекаються, як і українські фани Олександра Зінченка його появи на полі. Проте Мартін Едегор вирішив добити господарів поля точним ударом аж на п'ятій доданій хвилині. Натомість наш співвітчизник Зінченко другу гру поспіль так і не отримав ні секунди ігрового часу.

Англія. Прем’єр-ліга, 34-й тур

Вулверхемптон – Арсенал 0:2 (0:1)

Голи: Троссард, 45, Едегор, 90+5.

• Після перемоги над Вулвз в активі Арсенала 74 очки. Лондонці займають перший щабель в турнірній таблиці АПЛ, випереджаючи Манчестер Сіті на один пункт, але у команди Пепа Гвардіоли, яка сьогодні грала проти Челсі в 1/2 фіналу Кубка Англії (1:0), є ще гра в запасі.
  • Вулверхемптон з 43-ма очками в доробку займає 11-ту сходинку.
  • У наступному турі команда Мікеля Артети вдома прийматиме Челсі. Лондонське дербі заплановано на 23 квітня. Початок гри о 22:00 за київським часом.
  • Вулверхемптон у турі номер 35 вдома прийматиме Борнмут. Битва «вовків» та «вишень» відбудеться 24 квітня і розпочнеться о 21:45.
  • Зінченко в поточному сезоні зіграв за Арсенал 32 матчі в усіх офіційних турнірах: один гол, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 42 мільйони євро.