Дніпро-1 запропонував Шахтарю зіграти матч УПЛ за межами України: журналіст розповів подробиці

Переглядів 1135
Дніпро-1. Фото: Google
Дніпро-1 та донецький Шахтар в рамках матчу Прем’єр-ліги України можуть зустрітися у словацькому Кошице, де команда Олександра Кучера грає домашні зустрічі на єврокубковій арені.

Лідер УПЛ Дніпро-1 звернувся до Шахтаря, який іде другим у чемпіонаті України, з пропозицією зіграти очний поєдинок у місті Кошице, де дніпряни грають домашні матчі єврокубків. Про це проінформував у своєму твіттері журналіст Пйотр Слонка. На даний момент обговорюється ідея проведення матчу в Словаччині.

«Зараз багато залежить від донецького клубу», – зазначає Слонка в своїй публікації.

Матч Дніпро-1 – Шахтар відбудеться 19 листопада.

Додамо, що Дніпру-1 вдалося перемогти в матчі 11 туру УПЛ з Минаєм. У цій зустрічі все найцікавіше було в другому таймі протягом 12 хвилин. Спочатку Воробчак на 64 хвилині вивів закарпатців уперед, а потім дніпровці тричі завдяки точним ударам Сарапія, Гуцуляка та Амаша забили і вже на 76 хвилині вели в рахунку 3:1. Зустріч так і завершилася вікторією Дніпра-1 з рахунком 3:1.

У свою чергу, Шахтар виграв з рахунком 3:0 у Інгульця.

Дніпро-1 з 28 очками іде першим в УПЛ. У другого Шахтаря 23 бали, але «гірники» мають ще матч у запасі.