«До нас їхатимуть легіонери»: Суркіс розповів про позитивне майбутнє після перемоги

Переглядів 7370
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«До нас їхатимуть легіонери»: Суркіс розповів про позитивне майбутнє після перемоги
Ігор Суркіс. Фото: Google
Ігор Суркіс висловився про те, яким він хоче бачити Динамо в цьому сезоні. Також президент київського клубу вірить, що чемпіонат України повернеться на свій рівень після перемоги.

Президент Динамо Ігор Суркіс розповів про цілі київської команди та оцінив перспективи молодих гравців команди біло-синіх.

«Якщо команда буде готуватися належним чином, ми будемо боротися за перше місце. Команда росте, коли є сильні футболісти, за якими тягнеться молодь. Волошин - продукт школи Динамо. Ці хлопці мають розуміти, що сьогодні можуть увірватися в основний склад Динамо і як Сидорчук грати десятиліттями», – сказав Суркіс в інтерв’ю FootballHub.

Також президент київського клубу додав такі слова стосовно майбутнього:

«Війна, безумовно, закінчиться нашою перемогою, і ми будемо відновлювати футбол. До нас їхатимуть легіонери. Я це все розумію, але поки такий період. Хлопці мають забронювати місце в основі, щоб ми не дивилися вже на західний ринок», – додав Суркіс.

  • 18 вересня Динамо на своєму полі переграло Ворсклу (2:0) в рамках УПЛ.
  • Для динамівців це була перша гра в УПЛ за майже місяць. Попередній раз команда Мірчі Луческу в рамках чемпіонату України грала 20 серпня з Чорноморцем, який сенсаційно переміг із рахунком 3:2.
  • Після цієї вікторії Динамо з дев’ятьма очками піднялося на сьоме місце в УПЛ. У Ворскли також дев’ять балів, але за забитими-пропущеними вона посідає позицію нижчу за киян, а саме дев’яту.