«Дуже тішили перемоги і над Динамо, і над Шахтарем»: президент Дніпра-1 виділив найяскравіші моменти першої частини сезону

Переглядів 468
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Дуже тішили перемоги і над Динамо, і над Шахтарем»: президент Дніпра-1 виділив найяскравіші моменти першої частини сезону
Юрій Береза. Фото: Google
Президент Дніпра-1 пригадав найвагоміші перемоги своєї команди в першій частини сезону чемпіонату України. Юрій Береза виділив вікторії над Шахтарем, Динамо та Зорею.

Президент Дніпра-1 Юрій Береза розповів, що йому найбільше сподобалося в грі своєї команди в першій частині сезону.

«Звичайно, дуже тішили перемоги. І над Динамо, і над Шахтарем, який до цього жодного разу не перемагали, і над Зорею, які віддали боржок (посміхається). Є речі для мене як для президента клубу, що просто – ах! (посміхається та широко розводить руками)», – сказав Юрій Береза в інтерв’ю клубній прес-службі дніпрян.

Також президент Дніпра-1 сказав, що йому ще подобається в грі футболістів поточного лідера УПЛ.

«Команда б’ється до кінця, і цим подобається. Пам’ятаєте, що з часів Другої ліги у роздягальні я завжди закликав грати до останньої секунди. Це буде – і результат прийде. Він и прийшов, до речі», – додав Береза.

Нагадаємо, що Дніпро-1 з рахунком 3:0 переміг в рамках УПЛ Динамо та Зорю. Шахтар дніпряни обіграли з рахунком 2:1.

Дніпро-1 з 35 очками в активі лідирує в турнірній таблиці УПЛ. У Шахтаря та Динамо, які ділять друге-третє місця, по 30 балів.