«Йому дадуть більше, ніж одну гру дискваліфікації»: Кравченко висловився про Ротаня напередодні матчу з Динамо

Переглядів 1008
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Йому дадуть більше, ніж одну гру дискваліфікації»: Кравченко висловився про Ротаня напередодні матчу з Динамо
Ротань і тренерський штаб Олександрії. Фото: Олександрія
Сергій Кравченко вважає, що Руслан Ротань ще буде відбувати дискваліфікацію і на матчі з київським Динамо Олександрія буде діяти, як і в переможному поєдинку проти Колоса.

Асистент головного тренера Олександрії Сергій Кравченко після переможного матчу з Колосом (2:0) висловився про дискваліфікацію наставника олександрійців Руслана Ротаня.

«Руслан Петрович нам потрібний на лавці. Я думаю, що йому дадуть більше, ніж одну гру дискваліфікації, тож на тренерській лаві так і буде», – сказав Кравченко на прес-конференції.

Також Кравченко висловився про наступний матч УПЛ з київським Динамо, який відбудеться 20 травня.

«Подивимося, який склад буде на гру з Динамо. Теж дуже важливий матч. Усі матчі важливі, але Динамо - це Динамо. Буде дуже цікавий матч. Треба відновитися та готуватися до Динамо», – додав Кравченко.

Після перемоги Олександрія з 42 очками в активі іде на п'ятому єврокубковому місці в УПЛ. Відрив від шостого Кривбаса складає наразі сім очок, а тому шанси команди Руслана Ротаня зіграти в наступній єврокубковій кампанії дуже добрі. Колос із 33 балами розташовується на восьмій позиції.