Колос переміг та наздогнав Шахтар: Григорчук і Чорноморець вперше поступились в УПЛ цього сезону

Переглядів 2655
Колос - Чорноморець. Фото: УПЛ
У матчі другого туру Української Прем'єр-ліги ковалівський Колос зустрічався із одеським Чорноморцем. Поєдинок у Ковалівці закінчився перемогою господарів із рахунком 2:0.

Чорноморець у минулому турі впевнено здолав ЛНЗ (2:0), а Колос втратив очки із новачком чемпіонату Оболонню зігравши в «суху» нічию.

Перший момент створили ковалівці. На початку зустрічі команда Вишняка небезпечно пробивала штрафний, але голкіпер одеситів Білик парирував цей постріл.

Чорноморець претендував на пенальті після гри рукою гравця Колоса в середині тайму. Після перегляду епізоду VAR арбітром Романюк Анастасією головний арбітр не призначив пенальті. Сам Дмитро Кривушкін не пішов переглядати VAR довірившись колезі.

Команди пішли відпочивати за рахунку 0:0.

Колос активно розпочав другий тайм і одразу створив момент. Салюк неточно віддав пас, м'яч перехопив Безбородько і здалеку точно пробив по воротах, але Білик потягнув цей удар.

Все-таки команда Вишняка дотиснула Чорноморець. Велетень чудовим ударом головою замкнув неперевершений навіс від одноклубника з правого флангу, Білик був безсильний проти цього удару. А крапку у матчі поставив Цуріков, який подвоїв перевагу господарів.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Колоса із рахунком 2:0.

• Чорноморець у наступному турі зіграє з Оболонню.
  • А Колос вдома прийматиме Верес.
  • Одесити посідають п'яте місце з трьома очками, а ковалівці мають чотири бали і знаходяться на четвертій позиції.