«Ми створили такі ситуації, з яких повинні були забити більше»: Григорчук прокоментував поразку Чорноморця

Переглядів 915
Роман Григорчук. Фото: Google
Наставник одеського Чорноморця Роман Григорчук прокоментував поразку своєї команди у виїзному поєдинку проти полтавської Ворскли в рамках шостого туру УПЛ (1:2).

Головний тренер Чорноморця Роман Григорчук висловився про виїзну поразку одеситів в матчі шостого туру Прем’єр-ліги України від Ворскли (1:2).

«Ми створили в атаці такі ситуації, з яких повинні були і могли забити більше, ніж забили. Не забили! І це одна з причин того, що ми не взяли очки.

Гра складалася періодами. Спершу Ворскла тиснула. Потім обмінялися голами, а у другому таймі був відрізок вже на нашу користь. Я відчував, що гол назріває. Бачив, що ми додали в русі і у всьому іншому. Таке у нас часто буває. Є гольові передумови, але їх треба використовувати – забивати голи. Тоді буде результат!», – сказав Роман Григорчук на післяматчевій прес-конференції.

Також наставник Чорноморця розповів про заміни своєї команди в цьому матчі.

«Не було сенсу раніше нікого міняти, хоча ми готувалися до замін. Готувалися підсилювати гру ближче до доданого часу. Раніше ж не хотілося нічого міняти, втручатися в те, як команда грала. Адже все йшло до того, що повинні були забити другий гол», – додав Григорчук.

Ворскла після шести зіграних поєдинків набрала сім очок, а Чорноморець з двома балами йде останнім в турнірній таблиці УПЛ.

Наступного туру Ворскла зіграє проти Металіста (14 жовтня), а днем раніше Чорноморець проведе свій матч з Кривбасом.