Оболонь в більшості перемогла Металіст 1925 в історичному матчі: харків'яни не забивають 332 хвилини

Переглядів 425
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Ігор Краснопір приймає вітання після забитого голу. Фото: УПЛ
В першому недільному поєдинку десятого туру української Прем'єр-ліги столична Оболонь мінімально перемогла харківський Металіст 1925 (1:0). Зелено-білі не знають гіркоти поразок у трьох матчах поспіль.
  • Це була перша в історії зустріч команд на рівні УПЛ. Раніше Оболонь та Металіст 1925 грали між собою в Першій лізі.
  • Оболонь після повернення в Премʼєр-лігу нарешті здобула першу перемогу вдома.

Столичні «пивовари» готуються до Октоберфесту! Це звісно жарт, але команда Валерія Іващенка нині набрала дуже пристойного ходу і штампує перемоги, мов автомат наповнює пляшки з пивом на конвеєрі.

Слідом за звитягою в матчі Кубка України проти Динамо (1:0) та вікторією у грі із Минаєм в попередньому турі (1:0), кияни впоралися і з Металістом 1925.

В першому таймі господарі більше володіли ініціативою і змогли організувати швидку атаку, яку реалізував Ігор Краснопір. Він майстерно переграв Олега Мозіля, вийшовши з ним тет-а-тет, після класного пасу від Валерія Дубка.

Програючи в один гол, гості з Харкова максимально погіршили свою й без того непросту ситуацію по перерві: Ігор Курило відмахнувся від Ростислава Таранухий й отримав другу жовту картку, яка одразу ж почервоніла.

А другу червону харків'яни отримали на 80-й хвилині і дістав їх голкіпер Мозіл, який вирішив повторити вчорашній «подвиг» воротаря Мілану Майкла Меньяна у грі з Дженоа Руслана Малиновського (0:1). Олег в стрибку ногою в груди, зупинив вихід один на оди з ним Таранухи.

Зважаючи на те, що всі заміни на той момент Едмар та Олег Голодюк провели, у ворота став Вадим Червак

Із роллю воротаря захисник впорався, але його команді це не допомогло. Знову поразка, третя поспіль для Металіста 1925, беручи до уваги фіаско в Кубку України з Ворсклою (0:3).

Україна. Прем’єр-ліга

10-й тур

Оболонь – Металіст 1925 1:0 (1:0)

Гол: Краснопір, 33.

• Після сьогоднішньої гри «пивовари» мають в активі 12 очок та посідають десяту сходинку в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги.
  • Металіст 1925 наразі розмістився слідом за київською командою – на 11 щаблі, маючи в доробку 11 очок.
  • В наступному турі Оболонь вдома прийматиме луганську Зорю. Матч заплановано на 20 жовтня. Початок гри о 17:00.
  • Металіст 1925 в 11 турі вдома прийматиме криворізький Кривбас. Зустріч заплановано на 20 жовтня. Початок гри о 19:00.