Олександрія мінімально здолала Кривбас у скандальному матчі: емоції Вернидуба та червона картка

Переглядів 1932
Олександрія - Кривбас. Фото: УПЛ
У першому турі української Прем'єр-ліги Олександрія приймала криворізький Кривбас на стадіоні «НІка». Поєдинок дограли не всі футболісти, а матч закінчився мінімальною перемогою господарів.

Олександрія шокувала Кривбас вже на третій хвилині гри. Бескоровайний втратив м'яч на правому фланзі штрафного, після чого його атакував Шулянський і пробив у дальній кут. Таким чином рахунок став 1:0.

Гра проходила у супроводі жорстких зіткнень, тому емоцій було забагато. Відбулася перепалка поміж гравцями та тренерами на 31-й хвилині за підсумком відсутності свистка за падіння Хомченовського на лівому фланзі штрафного, але за його наявність за фол Семотюка потім. Не призначений пенальті дуже обурив Вернидуба.

Можна лише уявити, що відчував наставник Кривбасу, коли через декілька миттєвостей фол проти Калітвінцева для Семотюка завершився червоною карткою і команда з Кривого рогу залишилася в меншості.

Команди пішли відпочивати за мінімальної переваги господарів.

Друга половина гри не була багатою на моменти. Команди грали по рахунку, Кривбас намагався в десятьох забити гол, а Олександрія вичікувала свого шансу.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Олександрії із рахунком 1:0.

Переглянути переможний гол Олександрії у матчі з Кривбасом можна в телеграм-каналі FanDay