«Ось ти зараз лежиш на цій доріжці, а колись тут блював Каладзе»: деталі неймовірних навантажень відомого тренера

Переглядів 442
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Ось ти зараз лежиш на цій доріжці, а колись тут блював Каладзе»: деталі неймовірних навантажень відомого тренера
Микола Павлов. Фото: О.Осіпов
Євген Ткачук, який зараз виступає за харківський Металіст 1925, пригадав часи, коли він захищав кольори полтавської Ворскли під керівництвом Миколи Павлова.

Український захисник Металіста 1925 Євген Ткачук розповів, як у часи гри за полтавську Ворсклу він бігав Тест Купера та виконував інші завдання під керівництвом Миколи Павлова.

«Та тест Купера – це розминка. Важчими тестами для мене були 5х300 та 7х50. Я не такий швидкий гравець. Артем Громов та Арменд Даллку легше справлялися із цими тестами. Пробігали їх десь за 56 секунд. Я за 58 із копійками. Мені легше даються тести на витривалість. Той же тест Купера чи «царська тропа».

Також 32-річний футболіст сказав, хто найважче переносив фізичні навантаження:

«Та усім було важко. Пробігли по якійсь доріжці та попадали, а Павлов каже Ромі Безусу: «Ось ти зараз лежиш на цій доріжці, а колись тут блював Каха Каладзе». Усі посміялися, перехрестилися, що не померли, та пішли в готель відпочивати. Після таких виснажливих тестів необхідно було відновлення і ще раз відновлення», - сказав Ткачук в інтерв'ю Українському футболу.

  • Ткачук у цьому сезоні зіграв за Металіст 1925 13 поєдинків та відзначився одним голом.
  • Після першої половини сезону харківська команда з 15 очками у активі посідає 12 місце в турнірній таблиці УПЛ.