«Шахтар показав емоції, показав силу. Вибачте мені, «показав яйця»: Срна висловився про тріумф донеччан в УПЛ

Переглядів 4540
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Шахтар показав емоції, показав силу. Вибачте мені, «показав яйця»: Срна висловився про тріумф донеччан в УПЛ
Дарійо Срна. Фото: Google
Дарійо Срна висловився стосовно переможного сезону донецького Шахтаря. Спортивний директор гірників прокоментував здобуті гірниками золоті медалі.

Спортивний директор донецького Шахтаря Дарійо Срна висловився щодо виграного «гірниками» титулу чемпіонату України сезону 2022/2023. 

«Шахтар показав емоції, показав силу. Вибачте мені, «показав яйця». Ще хочу привітати мого друга Олександра Кучера, який виконав величезну роботу з Дніпром-1. Це непроста команда. Вони билися до останнього за чемпіонство. Хочу привітати Довбика, який відіграв божевільний сезон», – цитує Срну офіційний сайт донецького клубу. 

Також хорват додав наступне стосовно перемоги в чемпіонаті України:

«Буде більше таких клубів – в Україні буде дуже сильний чемпіонат. Тому дякую всім президентам клубів за підтримку від перших хвилин. І ми подарували нашим уболівальникам, які є всюди, хоч трохи футбольних емоцій. Дякую людям, які прийшли на стадіон. І дякую всім!»

Шахтар після цієї перемоги над Дніпром-1 (3:0) набрав 72 очки і став недосяжним для Дніпра-1, у якого 64 бали. Донецький клуб виграв 14-й раз чемпіонат України. До слова, Ігор Йовічевіч вперше здобув золоті медалі УПЛ. Також додамо, що Шахтар зіграє в груповому раунді Ліги чемпіонів наступного сезону.