«Сприймаю це, як подачку»: Козловський розкритикував пропозицію Setanta та Megogo у тендері єдиного телепулу

Переглядів 500
Андрій Піскун Андрій Піскун
2 голоси
«Сприймаю це, як подачку»: Козловський розкритикував пропозицію Setanta та Megogo у тендері єдиного телепулу
Григорій Козловський. Фото: ФК Рух
Президент ФК Рух висловився про тендер єдиного телепулу УПЛ. Григорію Козловському не сподобалась пропозиція від Setanta та Megogo і він знайшов альтернативний варіант.

За словами Козловського, Megogo запропонував100 тисяч доларів на рік усім клубам – це приблизно по 4,5 тисячі доларів на кожного. А Setanta запропонувала 1,5 мільйона, з вирахуванням того, що йде на УАФ, це по 60-70 тисяч доларів на клуб.

Такі пропозиції категорично не влаштували Козловського.

«Я не сприймаю це інакше, як подачку. Вважаю, що клуби мають мати гідність та проявити свою позицію. Якщо завтра наш клуб і буде голосувати за щось, то тільки за телепул безкоштовної трансляції матчів для українців», — цитує функціонера прес-служба ФК Рух.

Фото з Фейсбуку Козловського

Окрім цього, Козловський закликав усі клуби безкоштовно віддати права на телетрансляції матчів УПЛ національним каналам.

«Нехай люди дивляться футбол та отримують задоволення. Колись в Англії клуби на 3 роки відмовились від грошей за трансляції і показували футбол безкоштовно, чим підняли інтерес серед вболівальників. 

Зараз права на трансляцію коштують більше 5 мільярдів за сезон. Думаю, що нам потрібно працювати у цьому напрямку», — підсумував Козловський.

Раніше ми писали, що у Setanta та Megogo з’явився неочікуваний конкурент у тендері єдиного телепулу.