Стало відомо, скільки Ярославський витрачає зараз часу на Металіст: гендиректор розповів подробиці

Переглядів 6841
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Стало відомо, скільки Ярославський витрачає зараз часу на Металіст: гендиректор розповів подробиці
Олександр Ярославський. Фото: Google
Президент Металіста Олександр Ярославський повністю залучений до життєдіяльності харківського клубу. Він наразі в курсі всіх подій та рішень, що приймаються всередині клубу.

Генеральний директор Металіста Валерій Грига розповів, наскільки серйозно займається харківським клубом Олександр Ярославський в нинішній ситуації.

«Наскільки зараз залучений до життєдіяльності клубу президент Олександр Ярославський? На 100%. Ми з Олександром Владиленовичем на зв’язку 24/7, він в курсі всіх подій та рішень, що приймаються всередині клубу. Це знають і футболісти, і тренерський штаб, і менеджери», - сказав гендиректор харків'ян в інтерв'ю SportArena. 

Також Валерій Грига висловився з приводу зарплат співробітникам харківського клубу.

«Ми маємо досить сильний менеджмент, щоби подолати труднощі з честю. Більше того, ще влітку було ухвалено спільне рішення керівництва Металіста щодо необхідності зберегти зарплати всім співробітникам клубу, адже всі чудово розуміють, з якими труднощами вони зіткнулися».

Зазначимо, що 15-го жовтня Металіст в рамках УПЛ переміг Ворсклу з рахунком 3:2. Завдяки цій вікторії харків’яни з 13 очками в активі вийшли на третє місце в чемпіонаті України. Наступний поєдинок Металіст зіграє 20-го жовтня з київським Динамо.