«Він мені почав нагадувати Бєсєдіна»: відомий тренер виніс негативний вердикт нападнику збірної України

Переглядів 7341
5 голосів
Владислав Ванат. Фото: Getty Images
Колишній тренер львівських Карпат та харківського Металіста Олександр Севідов прокоментував гру форварда збірної України Владислава Ваната у матчі Динамо проти ЛНЗ (4:2).

У суботу, 23 вересня, київське Динамо здолало ЛНЗ у Черкасах (4:2) в рамках восьмого туру УПЛ.

Форвард збірної України Владислав Ванат провів на полі 65 хвилин та не зумів відзначитися результативними діями у футболці біло-синіх.

Відомий український тренер Олександр Севідов прокоментував виступ 21-річного нападника, порівнявши його з ексфорвардом Динамо (2013-2023) Артемом Бєсєдіним.

«Кинулася в очі гра Ваната у цьому матчі. Він мені почав нагадувати Бєсєдіна. Він всюди, бореться за м'ячі, стелиться в підкатах, але тільки не на ударній позиції. Ти ж нападник, твоя нахабність потрібна у штрафному майданчику».

Севідов переконаний, що від нападника в першу чергу чекають забитих голів, які можуть списати всі недопрацювання в інших компонентах гри.

«Погано будеш грати, стояти, але забивати голи, то тебе будуть на руках носити. Так завжди було і буде. Всі твої недопрацювання, пробіли в техніці, тактиці будуть тобі пробачитися. Але, щоб забивати потрібно знаходитися там», – сказав Севідов на ютуб-каналі «Фінти та підкати».

• У нинішньому сезоні Ванат провів 674 хвилини за Динамо у восьми матчах: три голи та три асисти.
  • За збірну України Владислав відіграв 148 хвилин у чотирьох матчах та результативними діями не відзначався.
  • Бєсєдін провів у складі киян 143 гри, забив 35 голів та віддав 13 гольових передач, але виділявся саме проробленим обсягом роботи в кожній грі.
  • Суд у Лозанні у квітні 2023 року залишив без зміни вирок УАФ, згідно з яким Севідова було довічно відсторонено від футболу за участь в організації договірних матчів у ПФК Суми. Там він із 2017 по 2018 рр. виконував роль консультанта.
  • Севідов очолював львівські Карпати (2013-2014), харківський Металіст (2015-2016), ужгородську Говерлу (2011-2013), Маріуполь (2016-2017) та низку інших клубів.