«Я жодних санкцій не боюсь!»: Суркіс розповів, на якому каналі будуть транслюватись домашні матчі Динамо в УПЛ

Переглядів 334
Андрій Піскун
Андрій Піскун
1 голос
«Я жодних санкцій не боюсь!»: Суркіс розповів, на якому каналі будуть транслюватись домашні матчі Динамо в УПЛ
Ігор Суркіс. Фото: Google
Президент Динамо Ігор Суркіс вирішив бойкотувати створення єдиного телепулу. Домашні матчі киян не буде показувати Setanta.

Більшість клубів УПЛ підтримала пропозицію Setanta щодо трансляцій матчів чемпіонату України. Виняток склали: Динамо, Дніпро-1, Зоря, Металіст та ФК Рух.

Ігор Суркіс в інтерв’ю Fanday.net заявив, що домашні матчі Динамо будуть транслюватись на каналі «2+2» та на клубному Ютуб-каналі киян. Функціонер також сказав, що не боїться санкцій від УПЛ у вигляді штрафів та зняття очок.

«Нехай спробують, я жодних санкцій не боюсь! Я за те, щоб футбол сьогодні був загальнодоступний, а хто його показуватиме, Сетанта чи інший канал, мені не важливо. Нехай трансляції будуть із затримкою 10-15 хвилин, але футбол має бути доступний безкоштовно!».

Також Суркіс пояснив, чому його вибір впав на «2+2».

«У нас тривалий контракт із «2+2». Ми були готові піти навіть на штрафні санкції, щоби створити спільний телевізійний пул. Ми навіть про фінансові умови не заїкалися. У нас була лише одна умова – футбол має бути показаний на загальнодоступних каналах!».

Окрім цього президент Динамо наголосив, що із Setanta він ще може домовитись, якщо медіаресурс піде на поступки, та дозволить «2+2» транслювати матчі із затримкою.

«Шанс є завжди, ми ж не вороги і не хочемо нашкодити «Сетанті» чи футбольній спільноті. Ми тільки хочемо, щоб український футбол розвивався і його могли безкоштовно подивитися у будь-якій точці України», – підсумував Суркіс.

Нагадаємо, що Динамо стартує в УПЛ 28 серпня матчем з Дніпром-1. Гра пройде на «Арені Львів».