«Зуміли зібратися і переломити хід поєдинку»: Волинець розкрив, за рахунок чого у Дніпра-1 з’явилася впевненість

Переглядів 260
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Євген Волинець. Фото: СК Дніпро-1
Воротар Дніпра-1 Євген Волинець прокоментував підсумок поєдинку 14-го туру української Прем'єр-ліги проти донецького Шахтаря (3:1), пояснивши за рахунок чого його команді вдалося здобути вікторію.

Євген Волинець. коментуючи перемогу над донецьким Шахтарем в поєдинку 14-го туру УПЛ (3:1), наголосив на тому, що вона стала абсолютно заслуженою та здобутою завдяки характеру.

«Ми закрили цей важкий місячний період, коли було багато матчів. Звісно, коли ти пропускаєш на 5-й хвилині матчу, то твій настрій спадає, але у нас сильна команда, ми зуміли зібратися і переломити хід поєдинку».

Відзначив Волинець і силу Шахтаря, відзначивши козирі «гірників», які дніпрянам вдалося побити.

«Грали проти дуже сильного суперника, який вміє і любить грати з м’ячем.

Деякий час нам треба було грати у захисті, але ми це перетерпіли, а гол у роздягальню після стандарту нам надав впевненості», – розповів Волинець в інтерв’ю клубній пресслужбі Дніпра-1.

• Завдяки перемозі над Шахтарем Дніпро-1 піднявся на перше місце в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги.
  • В наступному турі команда Юрія Максимова вдома прийматиме одеський Чорноморець. Поєдинок заплановано на 27 листопада. Початок гри о 17:00.