Розгром у Києві: Ворскла розбила Оболонь і феєрично вийшла до 1/2 фіналу Кубку України

Переглядів 609
Гравці Оболоні та Ворскли. Фото: ФК Оболонь
Оболонь прийняла полтавську Ворсклу у матчі чвертьфіналу Кубку України. Поєдинок закінчився впевненою перемогою команди Віктора Скрипника із рахунком 3:0.

У четвер, другого листопада, Оболонь зіграла проти полтавської Ворскли в рамках чвертьфіналу Кубку України. Матч пройшов на полі київського клубу та закінчився перемогою гостей із рахунком 3:0.

Підопічні Віктора Скрипника не дивлячись на не надто впевнену ходу у чемпіонаті (дев'яте місце після 12 турів), дійшли вже до півфіналу Кубку України.

Полтавська команда зробила серйозну заявку на перемогу вже у першому таймі завдяки голам Руслана Степанюка та Ібрагіма Кане.

А вже у другій частині поєдинку Андрій Бацула довів рахунок до розгромного, забивши на 69-й хвилині третій м'яч у ворота Назарія Федорівського.