Лідер УПЛ не відчув проблем у матчі з середняком Другої ліги: Рух здолав Скалу 1911 та вийшов до 1/8 фіналу Кубка України

Переглядів 492
Футболісти Руха. Фото: ФК Рух
У середу, 23 серпня, відбувся матч 1/16 Кубка України між друголіговою Скалою 1911 та представником УПЛ львівським Рухом. Поєдинок завершився перемогою львів'ян з рахунком 2:0.

Скала 1911 сьогодні зіграла вже третій поєдинок в рамках Кубка України. До цього колектив з Другої ліги обіграв тернопільську Ниву (2:1), а також Хуст (5:2). Рух провів свій перший матч у цьогорічному розіграші трофея.

Львівський колектив одразу довів, що він вищий класом за Скалу 1911, адже забив гол 16-й хвилині. Рух повів у рахунку завдяки Квасниці.

До кінця першого тайму Скала 1911 не змогла забити у відповідь і команди пішли відпочивати за мінімальної переваги жовто-чорних.

У другій половині гри львівська команда забила ще один м'яч після чудового сольного проходу Столярчука. На 88 хвилині Скала 1911 залишилася в меншості — дві жовті отримав Петрик.

Скала 1911 – Рух 0:2

Голи: Квасниця (16), Столярчук (70).

Сьогодні вже було зіграно п'ять поєдинків 1/16 фіналу Кубка України.