УПЛ проти Першої ліги у Кубку України: Металіст 1925 переміг Гірник-Спорт, а ЛНЗ сенсаційно поступився Вікторії

Переглядів 262
Металіст-1925. Фото: УПЛ
У середу, 23 серпня, відбулися матчі 1/16 Кубка України, де сильнішого виявляли Вікторія у поєдинку із черкаським ЛНЗ, а Гірник-Спорт перевірив себе у грі з Металістом 1925.

Вікторія одразу почала дивувати представника УПЛ, адже Мишенко вже на 13-й хвилині вивів господарів вперед. Перша половина гри так і закінчилася із мінімальною перевагою Вікторії.

ЛНЗ влаштувало штурм воріт Вікторії, але оборона першолігового колективу витримала натиск та неочікувано крокує до 1/8 фіналу Кубка України.

Вікторія – ЛНЗ 1:0

Голи: Мишенко (13)

Гірник-Спорт намагався здивувати харківський Металіст 1925. У першому таймі першоліговий колектив зумів зберегти свої ворота «сухими».

Харків'яни повели у рахунку на 60 хвилині. Легіонер Металіста 1925 Моура розстріляв ворота першолігового колективу з близької відстані. А подвоїв перевагу чудовим дальнім ударом Мартинюк.

Однак Гірник-Спорт одразу відповів. Ефіонг виконав красивий удар і перекинув голкіпера харків'ян. В кінцівці матчу Дмитренко забив останній гол в матчі та встновив остаточний рахунок 3:1.

Гірник-Спорт – Металіст 1925 1:3

Голи: Ефіонг (76) : Моура (60), Мартинюк (75), Дмитренко (94)

Сьогодні вже було зіграно шість поєдинків 1/16 фіналу Кубка України.