Зимова перерва УПЛ онлайн: переходи, дати зборів та спарингів усіх клубів

Переглядів 12218
Павло Клименко
Павло Клименко
3 голоси
Зимова перерва УПЛ онлайн: переходи, дати зборів та спарингів усіх клубів
Фото: ФК Динамо
Команди української Прем’єр-ліги розпочали підготовку до другої частини сезону. Весняний етап змагань у вищому дивізіоні країни стартує 4 березня 2023 року.

Сайт «Український футбол» буде детально стежити за ходом підготовки кожної команди УПЛ під час зимових зборів.

ДНІПРО-1 (1-е місце)

Збори

Белек, Туреччина (8 – 21 січня)

Белек, Туреччина (25 січня – 7 лютого)

Заплановані спаринги

  • Динамо Тбілісі, Грузія (15 січня) – 3:3 (Довбик, 35, Підлепенець, 39, Рубчинський, 41 – Моістрапішвілі, 3, Кіркітадзе, 9, Міквабішвілі, 74).
  • Пахтакор, Узбекистан (16 січня) – 3:0 (Клименчук, 25, Довбик, 33, Танковський, 62).
  • Ракув, Польща (20 січня) – 1:3 (Танковський, 72 – Кун, 2, Лопес, 63 – з пенальті, Петрасек, 80). 
  • Пюнік, Вірменія (21 січня) – 3:1 (Довбик, 34, Назаренко, 63, Довбик, 87 – Карабальов, 79).
  • Сутьєска, Чорногорія (29 січня) – 0:0
  • Мура, Словенія (2 лютого) – 2:1 (Пеглоу, 38, Сарапій, 81 – Петкович, 24 – з пенальті).
  • Атирау, Казахстан (3 лютого) – 1:0 (Когут, 49).
  • Ауда, Латвія (7 лютого)

Прийшли: Євген Пасіч (Верес), Франциско Ді Франко (Тукуман, Аргентина, закінчення оренди), Білл (РФШ, Латвія, закінчення оренди), Хайнер (Азуріз, Бразилія оренда), Роналд Матарріта, Жоан Пеглоу (Інтернасьонал, Бразилія оренда).

Пішли: Франциско Ді Франко (Тукуман, Аргентина, вільний агент), Уеслі Брага (без клубу), Бузанелло (Шапекоенсе, Бразилія, закінчення оренди), Артем Громов (АЕК Ларнака), Сергій Логінов (ФК Олександрія, оренда)

ШАХТАР (2-е місце)

Збори

Белек, Туреччина (10 січня – 9 лютого)

Заплановані спаринги

  • Аустрія, Австрія (20 січня) – 1:2 (Бондаренко, 79 – з пенальті – Холанд, 24, Копп, 72).
  • Копер, Словенія (27 січня) – 2:2 (Петряк, 14, Назарина, 90+1 – Очієнг, 13, Едомвоньї, 64).
  • Лудогорець, Болгарія (31 січня) – 2:2 (Траоре, 72, Бондаренко, 90+6 – з пенальті – Тьяго, 27, Нонато, 29).
  • Марібор, Словенія (1 лютого) – 4:4 (Зубков, 15, Криськів, 34,  Криськів, 41, Бондаренко, 71 – Брнич, 39, Кронаветер, 48, Брнич, 51, Божич, 77).
  • Сараєво, Боснія і Герцеговина (8 лютого)
  • Динамо Тбілісі, Грузія (8 лютого)

Прийшли: Георгій Гочолейшвілі (Сабуртало, Грузія), Майкон (Корінтіанс, Бразилія, закінчення оренди), Ярослав Ракіцький (вільний агент), Кевін Келсі (Бостон Рівер, Уругвай).

Пішли: Майкон (Корінтіанс, Бразилія, оренда), Михайло Мудрик (Челсі, Англія), Сергій Кривцов (Інтер Майамі, США).

ДИНАМО (3-е місце)

Збори

12 - 19 січня (Конча-Заспа)

20 січня – 2 березня (Туреччина)

Заплановані спаринги

  • Рапід Відень, Австрія (24 січня) – 0:4 (Забарний, 13 – автогол, Бургшталлер, 32, 47, Кнасмюллер, 80).
  • Марібор, Словенія (28 січня) – 0:2 (Антолін, 49, Брніч, 79).
  • Аустрія Лустенау, Австрія (31 січня) – 2:2 (Попов, 52, Вівчаренко, 60 – Грабер, 26, Фрідрікас, 35).
  • Уніря Деж, Румунія (3 лютого) – 5:1 (Беніто, 2, Беніто, 13, Тимчик, 25, Ванат, 32, Супряга, 83 – Анд. Поп, 89).
  • Вайле, Данія (5 лютого) – 2:0 (Супряга, 11, Яцик, 81).
  • Шкендія, Північна Македонія (6 лютого)
  • Сілекс, Північна Македонія (11 лютого)
  • Пахтакор, Узбекистан (14 лютого)
  • Валмієра, Латвія (23 лютого)

Прийшли: Богдан Леднєв (Фехервар, Угорщина, закінчення оренди), Євген Ісаєнко (Колос, закінчення оренди), Денис Кузик (Колос, закінчення оренди), Вітіньо (Атлетико Паранаенсе, Бразилія, закінчення оренди), Ібрагім Каргбо (Докса, Кіпр, закінчення оренди), Микола Михайленко (Зоря, закінчення оренди), Назар Волошин (Кривбас, закінчення оренди), Максим Дячук (ФК Олександрія, закінчення оренди).

Пішли: Ібрагім Каргбо (Целє, Словенія), Микола Михайленко (Олександрія, оренда), Віктор Циганков (Жирона, Іспанія), Владислав Кулач (Зіра, Азербайджан, вільний агент), Артем Бєсєдін (Омонія, Кіпр в/ор), Ілля Забарний (Борнмут).

ЗОРЯ (4-е місце)

Збори

Туреччина

Заплановані спаринги

  • Локомотив Пловдів, Болгарія (21 січня) – 0:1
  • Септемврі, Болгарія (25 січня) – 3:2 (Кирюханцев 38, Нагнойний 54, Булеца 78 - 14, 25).
  • Копер, Словенія (25 січня) – 1:0 (Бражко, 50 – з пенальті).
  • Арда, Болгарія (28 січня) – 1:2 (Русин 73 – 2, 35)
  • Академія Пандєва, Північна Македонія (28 січня) – 2:0 (Чурко, 50, Антюх, 73).
  • Горсенс, Данія (1 лютого) – 0:0

Прийшли: Владислав Кучерук (без клубу), Олексій Хахльов (Мінай).

Пішли: Крістіан (Младост, Сербія), Максим Луньов (Кривбас), Микола Михайленко (Динамо, закінчення оренди), Данило Алефіренко (Чорноморець).

ФК ОЛЕКСАНДРІЯ (5-е місце)

Збори

Туреччина

Заплановані спаринги

  • Балкані, Косово (24 січня) – 2:5 (Третьяков, Кошушко)
  • Кабілія, Алжир (28 січня) – 1:0 (Кожушко, 44).
  • Шкупі, Північна Македонія (31 січня) – 1:2 (Мельник, 69 – ? 13, ? 54).
  • Динамо Батумі, Грузія (5 лютого) – 2:4 (Волошин, 51, Рибалка, 79 – ? 37, ? 44, Бондаренко, 54 – автогол, ? 85).

Прийшли: Микола Михайленко (Динамо, оренда), Микита Шевченко (Зоря), Сергій Логінов (Дніпро-1, оренда).

Пішли: Денис Костишин (Ель-Пасо, США, вільний агент), Олег Білик (Інгулець, вільний агент), Максим Дячук (Динамо, закінчення оренди). 

КОЛОС (6-е місце)

Збори

Ковалівка (16 – 29 січня)

Туреччина (31 січня – 24 лютого)

Заплановані спаринги

  • Діназ (29 січня) – 0:2 (Волошин, 19, Каленчук, 25). 
  • Блау Вайс, Австрія (5 лютого) – 0:5
  • Самгуралі, Грузія (10 лютого)
  • Актобе, Казахстан (13 лютого)
  • Атирау, Казахстан (18 лютого)
  • Лієпая, Латвія (19 лютого)
  • ФК Рига, Латвія (23 лютого)

Прийшли: Альваро Нгамба (Марієхамн, Фінляндія, закінчення оренди), Євген Кучеренко (Аксу, Казахстан, закінчення оренди), Ренан Олівейра (Жальгіріс, Литва, закінчення оренди), Дієго Сантос Каріока (Залаегерсег, Угорщина, закінчення оренди).

Пішли: Євген Задоя (Чорноморець), Євген Ісаєнко (Динамо, закінчення оренди), Денис Кузик (Динамо, закінчення оренди), Дієго Сантос Каріока (Сумгаїт, Азербайджан, оренда).

МЕТАЛІСТ 1925 (7-е місце)

Збори

Щасливе, Київська область (11 січня – 19 січня)

Сіде, Туреччина (21 січня – 15 лютого)

Заплановані спаринги

  • Раднічкі, Сербія (27 січня) – 0:0
  • Хебір, Болгарія (30 січня) – 2:1 (Ногейра 35, Островський 57 - Хамдієв 85 – з пенальті).
  • Гостивар, Північна Македонія (3 лютого) – 1:0 (Бичек, 77).
  • Норшелланн, Данія (4 лютого) – 0:1 (Фагір, 34).
  • Ордабаси, Казахстан (7 лютого)
  • Колхеті-1913 (8 лютого)
  • Лишень, Чехія (12 лютого)
  • АГМК, Узбекистан (14 лютого)

Прийшли: Фабіньо (Понте Прета, Бразилія, закінчення оренди).

Пішли: Фабіньо (Прімавера, Бразилія, оренда), Ілля Зубков (вільний агент), Артем Дудік (вільний агент).

КРИВБАС (8-е місце)

Збори

Кривий Ріг (10 – 19 січня)

Белек, Ларі, Туреччина (20 січня – 20 лютого)

Заплановані спаринги

  • Хебір, Болгарія (24 січня) – 1:2 (Банада, 45 – Валпурт, 36, Ісуф, 85 – з пенальті). 
  • Струга, Північна Македонія (27 січня) – 1:1 (Дебелко, 30 - Ібраімі, 44).
  • Дріта, Косово (30 січня) – 0:1 (Селмані, 8).
  • Септемврі, Болгарія (2 лютого) – 5:0 (Хомченовський, 6, Дебелко, 39, Банада, 58, Татарков, 60, Устименко, 79).
  • Шериф, Молдова (8 лютого)
  • Нефтчі, Узбекистан (9 лютого)
  • Петрокуб, Молдова (12 лютого)
  • Валмієра, Латвія (15 лютого)

Прийшли: Максим Луньов (Зоря), Клим Приходько, Данило Бескоровайний (ДАК 1904, Словаччина), Жан-Морель По (Ісмаілі, оренда).

Пішли: Іван Зотько (без клубу), Олексій Хобленко (Карпати, оренда), Назар Волошин (Динамо, закінчення оренди), Драган Ловріч (вільний агент).

ВОРСКЛА (9-е місце)

Збори

Анталія, Туреччина (20 січня – 24 лютого)

Заплановані спаринги

  • Дюкаджині, Косово (24 січня) – 1:2 (Павлюк)
  • Напредак, Сербія (24 січня) – 0:1
  • ЛКС, Польща (28 січня) – 0:0
  • Вележ, Босія і Герцеговина (1 лютого) – 0:0
  • Полісся (6 лютого)
  • Левадія (11 лютого)
  • Верес (15 лютого)

Прийшли: Ібрагім Кане (Хуанхай, Китай, закінчення оренди), Рікардо Лопес

Пішли: Олександр Ткаченко (без клубу), Джоко Зайков (Університатя, Румунія), Енур Тотре (Шкендія, Північна Македонія), Ардіт Толі (Торпедо Кутаїсі, Грузія, в оренду)

ВЕРЕС (10-е місце)

Збори

Рівне (15 – 26 січня)

Туреччина (28 січня – 25 лютого)

Заплановані спаринги

  • Пюнік, Вірменія (4 лютого) – 1:0 (Пасіч, 74).
  • Левадія, Естонія (Winter Cup, 7 лютого)
  • Полісся (Winter Cup, 10 лютого)
  • Ворскла (Winter Cup, 15 лютого)
  • Валмієра, Латвія (18 лютого)
  • Абдиш-Ата, Киргизстан (24 лютого)

Прийшли: Данило Хондак (Гірник-Спорт, вільний агент), Денис Балан (без клубу), Олександр Савошко (Прикарпаття, закінчення оренди), Ігор Гук (Звягель, закінчення оренди), Максим Переходько (Звягель, закінчення оренди), Андрій Блізніченко (Інгулець), Олександр Маткобожик (без клубу).

Пішли: Євген Пасіч (Дніпро-1), Сергій Шестаков (без клубу), Роман Мірошник (без клубу), Михайло Сергійчук (без клубу).

МЕТАЛІСТ (11-е місце)

Збори

Сіде, Туреччина (20 січня – 17 лютого)

Заплановані спаринги

  • ГКС, Польща (25 січня) – 0:1 (Арак, 17)
  • Локомотив Софія, Болгарія (28 січня) – 0:1 (Кацаров, 62)
  • Тузла Сіті, Боснія та Герцеговина (31 січня) – 0:1 (Хасанбегович, 88)
  • Торпедо Кутаїсі, Грузія (3 лютого) – 0:0
  • Согдіана, Узбекистан (7 лютого)

Прийшли: Матеус Пейшото (Сеара, Бразилія, закінчення оренди), Браян Ріаскос (Аль-Халідж, Саудівська Аравія, закінчення оренди), Маїлтон (Шапекоенсе, Бразилія, закінчення оренди).

Пішли: Маїлтон (Понте Прета, Бразилія, оренда), Браян Ріаскос (Марітіму, Португалія, оренда), Олександр Рибка (Львів, вільний агент), Данило Книш (Карпати, оренда).

РУХ (12-е місце)

Збори

Винники, Львівська область (9 – 21 січня)

Хорватія (23 січня – 5 лютого)

Заплановані спаринги

  • Колубарі, Сербія (28 січня) – 0:1
  • ДАК, Словаччина (28 січня) – 0:0
  • Штурм, Австрія (31 січня) – 2:3 (Климчук, 36, 45 – Емеґа, 14, Хорват, 41, Тейшейра, 57).
  • Мачва, Сербія – 1:2 (Підгурський, 64 – Ріствоєвіч, 69, Радуновіч, 77).
  • Домжале, Словенія (2 лютого) – 2:3 (Веремієнко, 22, Климчук, 78 – Маркуш, 3, Сайтоскі, 41, Офенбахер, 88).
  • Кршко, Словенія (4 лютого) – 4:0 (Рогачов, 29, Квасниця, 37,  Квасниця, 41, гравець на перегляді, 71).

Прийшли: Едсон Фернандо (Атлетіко Гойяньєнс, Бразилія, закінчення оренди), Джеферсон (Греміо, Бразилія).

Пішли: Богдан Бойчук.

ФК МИНАЙ (13-е місце)

Збори

Ужгород (14 січня – 24 січня)

Туреччина (26 січня – 18 лютого)

Заплановані спаринги

  • Спартак Варна, Болгарія (29 січня) – 0:0
  • Бухара, Узбекистан (1 лютого) – 2:1 (Нємчанінов, 80, Твердохліб, 85 – Ахмедов, 56 – з пенальті).
  • Сараєво, Боснія та Герцеговина (4 лютого) – 1:2 (Твердохліб, 36 – Раміч, 77, К’єремех, 82).
  • Вележ, Боснія та Герцеговина (9 лютого)
  • Насаф, Узбекистан (12 лютого)
  • Мактарал, Казахстан (15 лютого)
  • Ауда, Латвія (16 лютого)

Прийшли: Михаіл Гечев (Зімбру, Молдова).

Пішли: Олексій Хахльов (Зоря).

ІНГУЛЕЦЬ (14-е місце)

Збори

Немає даних

Заплановані спаринги

  • Берое, Болгарія (30 січня) – 1:1
  • Подбескідзе, Польща (2 лютого) – 1:0 (Одарюк)
  • Македонія Гьорче Петров, Північна Македонія (6 лютого)
  • Петрокуб, Молдова (9 лютого)
  • Аксу, Казахстан (11 лютого)

Прийшли: Мохамед Алі Бен Салем (Шебба, Туніс, закінчення оренди), Олег Білик (Олександрія, вільний агент)

Пішли: Андрій Блізніченко (Верес).

ЧОРНОМОРЕЦЬ (15-е місце)

Збори

Совіньйон (13 січня – 15 січня)

Туреччина (16 січня – 13 лютого)

Совіньйон (20 лютого – 3 березня)

Заплановані спаринги

  • Спартак Варна, Болгарія (21 січня) – 1:1 (Гладкий, 56 – Васєв, 74).
  • Нові-Пазар, Сербія (26 січня) – 0:2 (Гаврич, 64, Станойолович, 78).
  • Малішево, Косово (29 січня) – 0:1 (Гавазай, 37).
  • Локомотив Ташкент, Узбекистан (29 січня) – 1:3 (Політило, 25 – Бікмаєв, 12, Зотєєв, 61, Джумаєв, 88).
  • Шахтар Караганда, Казахстан (2 лютого) – 2:1 (Шторгін, 20, Наумець, 71 – Пайруз, 87).
  • Турон, Узбекистан (5 лютого) – 4:2 (Алефіренко, 8, Наумець, 52, Єрмаков, 76, Селін, 84 – Норбеков, 19, Муртозаєв, 57 – з пенальті).

Прийшли: Вандерсон (Паневежис, Литва, закінчення оренди), Дмитро Романов (Реал Фарма, закінчення оренди), Данило Алефіренко (Зоря), Євген Задоя (Колос), Лука Гучек, Олександр Васильєв (ФК Львів).

Пішли: Сергій Кравченко (завершення кар'єри), Іван Бобко (Карпати, оренда), Реалдо Філі (без клубу), Сергій Петько (без клубу), Сергій Суханов (без клубу), Іван Литвиненко (без клубу).

ФК ЛЬВІВ (16-е місце)

Збори

Брюховичі, Львівська область (9 – 27 січня)

Туреччина (28 січня – 25 лютого)

Заплановані спаринги

  • Желизничар Панчево, Сербія (1 лютого) – 0:0
  • Насаф, Узбекистан (4 лютого) – 0:0
  • Вєчиста, Польща (7 лютого)
  • Торпедо Кутаїсі, Грузія (10 лютого)

Прийшли: Альваро Таварес (Діла, Грузія, закінчення оренди), Пернамбуко (Шериф, Молдова, закінчення оренди), Шина (Актобе, Казахстан, закінчення оренди), Олександр Рибка (Металіст), Олексій Дитятьєв (Краковія), Ахмед Алібеков (Зоря, оренда), Адерінсола Есеола (Хебір, Болгарія, вільний агент), Ярослав Богунов (Діназ, вільний агент).

Пішли: Борис Крушинський (Полісся), Олександр Ільющенков (Карпати), Павло Полегенько (без клубу), Богдан Мишенко (без клубу), Михайло Шишка (без клубу), Андрій Якимів (без клубу), Роман Михайлів (Динамо U-19, закінчення оренди), Назарій Нич (ЛНЗ), Віталій Бойко, Олександр Васильєв (Чорноморець).