Мічел і Довбик: головний тренер Жирони відверто пояснив заміну українця після забитого голу

Переглядів 28488
Олександр Калінін Олександр Калінін
Артем Довбик, фото: Getty Images
Головний тренер Жирони Мічел пояснив заміну форварда команди Артема Довбика у матчі 18-го туру Ла Ліги проти Бетіса (1:1), в якому українець забив гол.

У четвер Жирона на виїзді втратила перемогу над Бетісом, розписавши мирову 1:1. За каталонців у першому таймі відзначився Артем Довбик, який впевнено реалізував пенальті.

Український нападник пішов з поля на 64-й хвилині, його замінив Крістіан Стуані. Після гри головний тренер Жирони Мічел пояснив, чому він прибрав Артема.

«Він відновився від травми камбаловидного м'яза, і ми не хочемо так сильно ризикувати. У матчі з Алавесом (3:0) він не зміг відпочити, а я маю двох нападників, яким я дуже довіряю», – наводить слова іспанця видання Marca.

• У поточному сезоні на рахунку Довбика 18 матчів за Жирону у всіх турнірах (11 голів, п’ять асистів).
  • Його співвітчизник Віктор Циганков гру пропустив через травму.
  • Каталонці наразі йдуть на другому місці у турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 45 очок після 18 турів.
  • У наступному матчі Мічел і Ко третього січня вдома приймуть Атлетіко.